Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2014, 20:49

autor: qjin

Nowe The Humble Weekly Sale z grami Codemasters – m.in. DiRT, Overlord, Operation Flashpoint

Pojawiła się nowa, ciekawa oferta w ramach tygodniowej promocji The Humble Weekly Sale. W najnowszym rzucie za grosze zamieszczone zostały gry z katalogu firmy Codemasters, czyli m.in. wybrane odsłony serii DiRT, Operation Flashpoint czy Overlord.

W tym tygodniu „bohaterami” The Humble Weekly Sale są gry Codemasters - Nowe The Humble Weekly Sale z grami Codemasters – m.in. DiRT, Overlord, Operation Flashpoint - wiadomość - 2014-01-30
W tym tygodniu „bohaterami” The Humble Weekly Sale są gry Codemasters

Kolejny tydzień, kolejna promocja w ramach akcji The Humble Weekly Sale – tym razem przygotowano równie solidny zestaw gier co dwa tygodnie temu. W najnowszej paczce padło na produkcje „Mistrzów kodu”, czyli firmy Codemasters. Wpłacając minimalną sumę (co najmniej dolara, czyli nieco ponad 3 zł), dostaniecie zestaw, na który składają się:

Rzecz jasna, na tym lista się nie kończy, bowiem przy wpłacie powyżej 6 dolarów, czyli ok. 18 zł (ustalony z góry limit) otrzymacie jeszcze trzy kolejne gry:

Do tego dochodzi jeszcze ścieżka dźwiękowa z gry Rise of the Argonauts. Nie jest to może paczka na miarę The Humble Origin Bundle czy The Humble WB Games Bundle, ale twórcy inicjatywy kolejny raz zaoferowali za dolara lub więcej duże produkcje jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży gier wideo.

Warto podkreślić, że wszystkie tytuły, dostępne tylko w wersji steamowej, po zakupie aktywują się bezpośrednio na naszym koncie na platformie firmy Valve – nie ma oddzielnych kluczy. Tradycyjnie przed wpłatą możemy zdecydować, jak chcemy rozdzielić pieniądze. Do wyboru mamy pomysłodawców akcji, firmę Codemasters i fundację charytatywną SpecialEffect. Inicjatywa potrwa jeszcze cały tydzień.