Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2014, 19:05

autor: Sarge

Next Car Game odnotowuje ponad milion dolarów przychodu

Sprzedaż gry wyścigowej Next Car Game pozwoliła do tej pory osiągnąć zespołowi Bugbear Entertainment ponad milion dolarów przychodu. Produkcja zyskała na popularności zwłaszcza po pojawieniu się jej wczesnej wersji na Steamie.

Studio Bugbear Entertainment osiągnęło do tej pory ponad milion dolarów przychodu ze sprzedaży wczesnej wersji gry Next Car Game. Tytuł cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nawet mimo niewielkiej ilości oferowanej zawartości. Deweloper chwali się, że granicę jednego miliona dolarów udało się przekroczyć w tydzień od udostępnienia Next Car Game na Steamie w ramach programu „Gry z wczesnym dostępem”. Wzięto jednak pod uwagę nie tylko sprzedaż w serwisie cyfrowej dystrybucji firmy Valve, ale też zamówienia złożone na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli sami jesteście zainteresowani nabyciem tego tytułu, możecie to zrobić pod wspomnianymi wyżej adresami, uiszczając opłatę w wysokości 23,99 euro (ok. 102 zł). Kupujący automatycznie uzyskują dostęp do późniejszych aktualizacji i pełnej wersji gry.

Next Car Game stanowi połączenie elementów takich serii jak FlatOut, Burnout i Destruction Derby - Next Car Game odnotowuje ponad milion dolarów przychodu - wiadomość - 2014-01-30
Next Car Game stanowi połączenie elementów takich serii jak FlatOut, Burnout i Destruction Derby

Deweloper uczciwie uprzedza, że jest to jeszcze bardzo wczesna, niedopracowana i niezbyt bogata w zawartość produkcja. Przed ewentualnym zakupem warto więc wziąć to pod uwagę, bo tytuł nie oferuje jeszcze wielu trybów, tras i samochodów, jakie ostatecznie znajdziemy w końcowym produkcie. Z każdym miesiącem wprowadzane będą kolejne usprawnienia i nowości.

Next Car Game to kolejna gra wyścigowa studia Bugbear Entertainment, odpowiedzialnego za takich reprezentantów gatunku jak Rally Trophy, Ridge Racer Unbounded czy seria FlatOut. W najnowszej produkcji oprócz zajęcia jak najwyższego miejsca, graczy powinna interesować też efektowna destrukcja. W trakcie zawodów warto nie tylko wyprzedzić, ale też jak najbardziej zniszczyć samochody przeciwników. Z myślą o kompletnej rozwałce przygotowano specjalny tryb, w którym uczestnicy walczą ze sobą na zamkniętej arenie.