Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2013, 08:40

The Humble Origin Bundle – dwie gry więcej w paczce od Electronic Arts

Zgodnie z tradycją, w drugim tygodniu trwania akcji The Humble Bundle aktualny zestaw, składający się m.in. z Dead Space'a 3, Crysisa 2 czy Battlefielda 3, uzupełniono o kolejne gry. Aby je otrzymać teraz, musicie zapłacić powyżej aktualnej średniej.

Do paczki od firmy Electronic Arts doszły dwie gry strategiczne - The Humble Origin Bundle – dwie gry więcej w paczce od Electronic Arts - wiadomość - 2013-08-23
Do paczki od firmy Electronic Arts doszły dwie gry strategiczne

Jeśli po dwóch odsłonach Dead Space, Crysisie 2, Mirror’s Edge czy Battlefieldzie 3 jeszcze Wam mało gier w The Humble Origin Bundle, to mamy dobrą nowinę. Zgodnie z oczekiwaniami, dotychczasowy zestaw przygotowany przez firmę Electronic Arts został rozszerzony o dwa kolejne tytuły: klasycznego Populousa (Origin) oraz samodzielny dodatek Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie (Steam/Origin). Wszyscy, którzy zdecydowali się na zakup paczki przed ogłoszeniem bonusowych gier, dostaną je bez żadnej dodatkowej opłaty. W innym przypadku należy wpłacić kwotę powyżej aktualnej średniej, która w chwili pisania wiadomości wynosi 4,84 dolara (ok. 15,5 zł).

Inicjatywa The Humble Origin Bundle bije rekordy popularności – w ciągu trzech dni udało się sprzedać ponad milion paczek, a na kilka dni przed końcem akcji licznik przekroczył 1,7 miliona. Łączna kwota, którą można przeznaczyć na cele charytatywne i twórców akcji, zbliża się do pułapu 8,5 miliona dolarów. Warto nadmienić, że w najnowszym Humble Bundle koncern Electronic Arts nie bierze ani grosza ze sprzedanych paczek – nie da się ukryć, że jest to działanie służące poprawie wizerunku firmy, który w ostatnich latach nieco podupadł.

Do końca akcji pozostało jeszcze ponad pięć dni. Większość gier z paczki oferuje klucze zarówno do platformy Steam, jak i Origin. Battlefield 3, The Sims 3, Dead Space 3 oraz świeżo dodany Populous obejmują tylko tę drugą usługę. Aby wesprzeć dowolną kwotą organizacje charytatywne, należy udać się na oficjalną stronę inicjatywy: