Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 18:25

autor: Makek

NiOh - zwiastun, data premiery oraz zapowiedź beta-testów

W sieci pojawił się dziś nowy zwiastun NiOh – trzecioosobowej gry akcji osadzonej w świecie samurajów. Pokazano w nim nowe elementy rozgrywki oraz zapowiedziano betę, która ruszy już w sierpniu. Ponadto na Amazonie pojawiła się data premiery gry, wyznaczona na 28 października tego roku.

W kwietniu tego roku gracze mieli możliwość wypróbowania najnowszej produkcji studia Team Ninja – NiOh. Ta trzeciosobowa gra akcji, która jak dotąd okazuje się być godnym konkurentem serii Dark Souls, została udostępniona wtedy w postaci darmowej alfy. Tymczasem dzisiaj zapowiedziano kolejną wersję demonstracyjną tej produkcji (lub betę – twórcy gry używają tutaj tych pojęć zamiennie). Będzie ona dostępna dla posiadaczy konsol PlayStation 4 już w sierpniu i najprawdopodobniej również będzie darmowa.

Według informacji na Amazonie, NiOh ukaże się pod koniec października tego roku. - NiOh - data premiery oraz zapowiedź bety - wiadomość - 2016-06-14
Według informacji na Amazonie, NiOh ukaże się pod koniec października tego roku.
NiOh W SKRÓCIE:
  • gra twórców serii Dead or Alive i Ninja Gaiden,
  • pod względem mechaniki gra stanowi połączenie takich produkcji jak Onimusha i Dark Souls,
  • tytuł pojawi się 28 października tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4.

Informacja o becie ukazała się za sprawą filmu zwiastującego NiOh, który pojawił się dziś w sieci. Trailer pokazuje różne lokacje, nowych przeciwników oraz parę przerywników filmowych – znajdziecie go poniżej w wiadomości. Kolejną informacją dotyczącą NiOh jest data premiery, która pojawiła się właśnie w serwisie Amazon. W opisie produkcji na stronie napisano, że gra zostanie wydana 28 października 2016 roku. Jest to z pewnością bardzo dobra wieść, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że gra jest w produkcji od tak wielu lat. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o NiOh ponad 10 lat temu, kiedy to został on zapowiedziany jeszcze na konsolę PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NiOh

NiOh