Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 18:25

NiOh - zwiastun, data premiery oraz zapowiedź beta-testów

W sieci pojawił się dziś nowy zwiastun NiOh – trzecioosobowej gry akcji osadzonej w świecie samurajów. Pokazano w nim nowe elementy rozgrywki oraz zapowiedziano betę, która ruszy już w sierpniu. Ponadto na Amazonie pojawiła się data premiery gry, wyznaczona na 28 października tego roku.

W kwietniu tego roku gracze mieli możliwość wypróbowania najnowszej produkcji studia Team Ninja – NiOh. Ta trzeciosobowa gra akcji, która jak dotąd okazuje się być godnym konkurentem serii Dark Souls, została udostępniona wtedy w postaci darmowej alfy. Tymczasem dzisiaj zapowiedziano kolejną wersję demonstracyjną tej produkcji (lub betę – twórcy gry używają tutaj tych pojęć zamiennie). Będzie ona dostępna dla posiadaczy konsol PlayStation 4 już w sierpniu i najprawdopodobniej również będzie darmowa.

Według informacji na Amazonie, NiOh ukaże się pod koniec października tego roku. - NiOh - data premiery oraz zapowiedź bety - wiadomość - 2016-06-14
Według informacji na Amazonie, NiOh ukaże się pod koniec października tego roku.
NiOh W SKRÓCIE:
  • gra twórców serii Dead or Alive i Ninja Gaiden,
  • pod względem mechaniki gra stanowi połączenie takich produkcji jak Onimusha i Dark Souls,
  • tytuł pojawi się 28 października tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4.

Informacja o becie ukazała się za sprawą filmu zwiastującego NiOh, który pojawił się dziś w sieci. Trailer pokazuje różne lokacje, nowych przeciwników oraz parę przerywników filmowych – znajdziecie go poniżej w wiadomości. Kolejną informacją dotyczącą NiOh jest data premiery, która pojawiła się właśnie w serwisie Amazon. W opisie produkcji na stronie napisano, że gra zostanie wydana 28 października 2016 roku. Jest to z pewnością bardzo dobra wieść, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że gra jest w produkcji od tak wielu lat. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o NiOh ponad 10 lat temu, kiedy to został on zapowiedziany jeszcze na konsolę PlayStation 3.