Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 września 2021, 17:05

NiOh i Sheltered od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępnione zostały kolejne produkcje. Tym razem są to to Sheltered oraz NiOh. Opcja przypisania sobie egzemplarza tych gier do swoich kont pozostanie aktywna do 16 września.

[Aktualizacja] Sheltered można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Speed Brawl oraz Tharsis.

Dodatkowo już teraz za darmo można zdobyć jeszcze jedną grę - NiOh w edycji kompletnej.

  1. NiOh: The Complete Edition na platformie Epic Games Store

Przez minione siedem dni w Epic Games Store można było bezpłatnie przygarnąć kopię Yoku's Island Express – platformówki z sympatycznym żukiem w roli głównej. Gra ta pozostanie darmowa jeszcze do godziny 17:00. Później w ręce graczy oddana zostanie kolejna produkcja. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią będzie to Sheltered.

Sheltered jest opracowaną przez studio Unicube grą strategiczną, której akcja toczy się w postapokaliptycznym świecie. Założeniami może ona przywodzić na myśl chociażby nasze rodzime 60 Seconds!. W trakcie zabawy przychodzi nam wcielić się w bohatera, którego zadaniem jest opieka nad czteroosobową rodziną poprzez zapewnienie bezpieczeństwa jej członkom oraz zatroszczenie się o ich najbardziej podstawowe potrzeby. Rozgrywka polega na dbaniu o schronienie oraz podejmowaniu niebezpiecznych wypraw na powierzchnię opanowaną przez bandytów i mutanty w celu zdobycia niezbędnych do przeżycia surowców.

  1. Sheltered na platformie Epic Games Store

Sheltered będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 16 września. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie oddana w ręce graczy jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. NiOh – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej