UPDATE WIADOMOSCI SET WIAD_L_POBRAN=WIAD_L_POBRAN+1, WIAD_L_CURR=WIAD_L_CURR+1, WIAD_L_CURR_DAY=WIAD_L_CURR_DAY+1,WIAD_L_FIRSTWEEK = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-7) THEN WIAD_L_FIRSTWEEK + 1 ELSE WIAD_L_FIRSTWEEK END),WIAD_L_FIRST_DAY = (CASE WHEN WIAD_DATA_PUBL>(getdate()-1) THEN ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) + 1 ELSE ISNULL(WIAD_L_FIRST_DAY,0) END) WHERE WIAD_PUBLIKUJ>0 AND WIAD_ID=132789 Alan Wake Remastered na pierwszych grafikach | GRYOnline.pl
Wiadomość gry 9 września 2021, 16:55

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki z remastera Alana Wake'a

W sieci pojawiły się pierwsze screeny z Alan Wake Remastered. Opublikowano je w internetowym sklepie Amazonu.

W SKRÓCIE:
  • Do sieci trafiły pierwsze screeny z Alan Wake Remastered.
  • Pojawiły się one w internetowym sklepie Amazonu.
  • Wynika z nich, że grafika produkcji przeszła zasłużony lifting.

O remasterze Alana Wake’a spekulowano od dłuższego czasu. Dwa dni temu plotki i przecieki okazały się prawdziwe, a studio Remedy Entertainment oficjalnie ogłosiło, że pracuje nad produkcją. Nie musieliśmy długo czekać, by w sieci pojawiły się również pierwsze screeny, które pozwalają nam przyjrzeć się poprawionej grafice gry. Znalazły się one w internetowym sklepie Amazon.

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki z remastera Alana Wakea - ilustracja #1

Jak widać na przedstawionych ujęciach, oprawa Alana Wake’a przeszła zasłużony lifting. Tekstury są wyraźniejsze i mają zdecydowanie więcej detali niż w oryginale z 2010 roku. Zmiany nie dotknęły jednak stylu, jakim charakteryzowała się gra. Lokacje nadal spowite są mgłą nawet w słoneczny dzień, a wszystko zdaje się być wyjęte wprost z powieści Stephena Kinga. Resztę grafik znajdziecie na stronie Amazonu.

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki z remastera Alana Wakea - ilustracja #2

Remedy Entertainment zapowiedziało, że niedługo podzieli się z graczami datą premiery swojego tytułu. Na razie ograniczyło się do informacji, że debiut nastąpi jesienią bieżącego roku. Według jednego z wcześniejszych przecieków, Alan Wake Remastered może trafić na sklepowe półki 5 października. Warto przy tym wspomnieć, że pecetowa wersja gry w momencie premiery dostępna będzie jedynie w Epic Games Store. Jest to związane ze współpracą fińskiego studia z firmą Epic Games Publishing.

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki z remastera Alana Wakea - ilustracja #3