Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2016, 14:24

autor: Draug

Wieści ze świata (UNO, NiOh, Hearthstone, Steep) 20/7/2016

Dziś piszemy o zapowiedzeniu przez Ubisoft karcianki UNO na PC, PS4 i XOne, terminie otwartych beta-testów NiOh, możliwym terminie ujawnienia kolejnego dodatku do Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz o śmiertelnym wypadku podczas kręcenia reklamy gry Steep. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

UNO – Ubisoft szykuje nową wersję karcianki z 2006 roku

Ubisoft zapowiedział nową wersję UNO – cyfrowej adaptacji popularnej gry karcianej, wypuszczonej pierwotnie na Xboksa 360 w 2006 roku. Świeże wydanie zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, a jego premiera ma nastąpić już 9 sierpnia w cyfrowej dystrybucji. Tytuł zaoferuje możliwość toczenia rozgrywek zarówno zgodnie z klasycznymi zasadami, jak i według własnych reguł (ze sztuczną inteligencją lub innymi graczami). Gra powstaje w studiu Ubisoft Chengdu.

Wieści ze świata (UNO, NiOh, Hearthstone, Steep) 20/7/2016 - ilustracja #1

NiOh – wersja beta dostępna od 23 sierpnia

Studio Team Ninja i firma Koei Tecmo poinformowały, że demonstracyjna wersja beta gry NiOh będzie dostępna na PlayStation 4 od 23 sierpnia do 6 września (albo odbędą się wtedy otwarte beta-testy, jak kto woli). Oprócz zawartości udostępnionej już w kwietniowo-majowych alfa-testach, gracze będą mogli wypróbować jeszcze jeden poziom i garść nowych broni, a do tego będzie na nich czekał samouczek (bez wątpienia przydatny, zważywszy że NiOh to RPG akcji inspirowane serią Dark Souls). Premiera omawianej gry ma nastąpić jeszcze przed końcem bieżącego roku, wyłącznie na PS4.

Hearthstone – ujawnienie następnego dodatku 29 lipca?

Wygląda na to, że w przyszłym tygodniu doczekamy się zapowiedzi kolejnego dodatku do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tak wynika z wiadomości, jaką firma Blizzard Entertainment wysłała serwisowi Polygon. W mailu znalazło się zaproszenie na transmisję na Twitchu, która będzie miała miejsce 29 lipca o godzinie 8:00 (czasu polskiego). Twórcy obiecują „niezapomnianą przygodę” i „niepowtarzalne wydarzenie pełne magii”. Poprzedni dodatek do Hearthstone’aPrzedwieczni Bogowie – wyszedł prawie trzy miesiące temu, więc już najwyższy czas na zapowiedź kolejnego rozszerzenia.

Narciarka zginęła podczas kręcenia reklamy gry Steep

Jak donosi serwis The Guardian, tragiczny wypadek nastąpił w minionym tygodniu podczas kręcenia w Andach filmu promocyjnego dla gry Steep – symulatora zimowych sportów ekstremalnych, który firma Ubisoft zapowiedziała na tegorocznych targach E3. 30-letnia profesjonalna narciarka Matilda Rapaport poniosła śmierć po tym, jak spadła na nią lawina. Kobieta została przewieziona do szpitala, ale nie udało się jej uratować.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.