Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 01:12

autor: Draug

Steep – sandboksowy symulator sportów zimowych nową marką Ubisoftu

Konferencję Ubisoftu na targach E3 zwieńczyła zapowiedź gry Steep – symulatora ekstremalnych sportów zimowych w otwartym świecie, kładącego nacisk na funkcje społecznościowe. Tytuł powstaje w studiu Ubisoft Annecy z myślą o PC, PS4 i XOne.

Przyzwyczailiśmy się już, że Ubisoft na koniec każdej swojej konferencji na targach E3 wgniata nas w fotel, zapowiadając zupełnie nową, niespodziewaną grę. Podczas tegorocznej edycji imprezy tradycji stało się zadość, ale tym razem raczej nie ma mowy o równie silnych doznaniach, co w minionych latach – w końcu trudno, by symulator ekstremalnych sportów zimowych robił tak wielkie wrażenie jak Watch Dogs czy The Division. A tym właśnie jest Steep – tworzony przez studio Ubisoft Annecy projekt, w którym pojeździmy na nartach czy snowboardzie oraz polatamy z użyciem wingsuita lub paralotni na rozległym obszarze Alp. Rozgrywka będzie toczyła się w całkowicie otwartym świecie i położy nacisk na funkcje społecznościowe.

Pewnie jeden z Was jest rozczarowany taką zapowiedzią jak Steep… ale z drugiej strony patrząc, ileż można tworzyć w kółko sandboksowe strzelanki? - Steep – sandboksowy symulator sportów zimowych nową marką Ubisoftu - wiadomość - 2016-06-14
Pewnie jeden z Was jest rozczarowany taką zapowiedzią jak Steep… ale z drugiej strony patrząc, ileż można tworzyć w kółko sandboksowe strzelanki?

Przemierzając alpejskie stoki, natkniemy się zarówno na innych graczy we własnych osobach, ale także na przygotowywane przez nich wyzwania. Ważną częścią zabawy będzie rywalizowanie w rankingach oraz wykonywanie zadań rozsianych po świecie przez dewelopera. Niemniej, nic nie stanie na przeszkodzie, by zignorować innych użytkowników i po prostu cieszyć się zimowymi krajobrazami.

Steep powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a debiut tego tytułu ma nastąpić w grudniu bieżącego roku. Korzystając z odnośnika poniżej, możecie zgłosić się do udziału w beta-testach, które nastąpią w nieokreślonej bliżej przyszłości. Ponadto twórcy zdradzili już, że po premierze gra doczeka się darmowej aktualizacji, która zabierze graczy w rejon Alaski.