Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2010, 13:34

autor: Taven

Michael Jackson: The Experience z poślizgiem na Xboksa 360 i PS3

Wielbiciele twórczości Króla Popu, chcący sprawdzić się w wykonywaniu jego piosenek w przygotowywanym przez Ubisoft tytule w wersjach na na Xboksa 360 i PlayStation 3, będą musieli niestety trochę jeszcze poczekać. Przedstawiciel francuskiej firmy zdradził, że obie te edycje zostały opóźnione do początku 2011 roku.

Wielbiciele twórczości Króla Popu, chcący sprawdzić się w wykonywaniu jego piosenek w przygotowywanym przez Ubisoft tytule w wersjach na na Xboksa 360 i PlayStation 3, będą musieli niestety trochę jeszcze poczekać. Przedstawiciel francuskiej firmy zdradził, że obie te edycje zostały opóźnione do początku 2011 roku. Choć gra przygotowywana jest także na PSP, Wii i NDS, to właśnie wydania Michael Jackson: The Experience na najsilniejsze konsole miałyby być tymi najbardziej atrakcyjnymi, głównie z powodu wykorzystywania nowych kontrolerów– odpowiednio Kinecta i Move.

I właśnie chęć dopieszczenia produkcji pod tym kątem jest oficjalną przyczyną, dlaczego na niektóre edycje Michael Jackson: The Experience poczekamy trochę dłużej. „Dajemy naszym zespołom więcej czasu na popracowanie nad wersjami Kinect i Move, żeby upewnić się, że przygotujemy fantastyczne doświadczenie, w pełni korzystające z osiągnięć najnowszych technologii. ” – powiedział dla serwisu IGN przedstawiciel Ubisoftu.

Michael Jackson: The Experience z poślizgiem na Xboksa 360 i PS3 - ilustracja #1

 

Nie zaszkodzi to jednak premierze gry w wersjach na inne platformy – PlayStation Portable, Nintendo DS i w szczególności Nintendo Wii, które przy wykorzystaniu Remote’a może przecież zapewnić podobnego rodzaju wrażenia co nowe zabawki Microsoftu i Sony. Została ona zaplanowana na 23 listopada bieżącego roku.

Michael Jackson: The Experience ma być grą wokalno-taneczną, gdzie odtworzymy największe przeboje Króla Popu, takie jak Billie Jean czy Beat It. Rozgrywka w wersjach na konsole stacjonarne ma przypominać nieco Just Dance na Wii, gdzie zadaniem graczy było symultaniczne tańczenie i śpiewanie przy wykorzystywaniu Remote’a.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Michael Jackson: The Experience

Michael Jackson: The Experience