Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2017, 11:28

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda bez przepustki sezonowej

Aaryn Flynn, główny menadżer w studiu BioWare, potwierdził, że Mass Effect: Andromeda nie otrzyma przepustki sezonowej. Dodatkowo wyjawił on, że gra działa w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xboksie One.

Aaryn Flynn, główny menadżer w studiu BioWare, wypowiedział się na Twitterze na temat przepustki sezonowej do gry Mass Effect: Andromeda. Potwierdził on, że wyczekiwane kosmiczne RPG akcji nie doczeka się season passa, ale nie oznacza to, że projekt nie otrzyma żadnych rozszerzeń po swojej premierze. Jeden z fanów zapytał bowiem czy firma planuje dodatek fabularny, albo DLC do multiplayera, ale Flynn stwierdził tylko, że tego typu informacje zostaną wyjawione w późniejszym czasie. Wygląda więc na to, ze jakieś rozszerzenia się ukażą, ale czy będą one płatne czy darmowe, to już czas pokaże.

Mass Effect: Andromeda bez przepustki sezonowej - ilustracja #1

Mass Effect: Andromeda w skrócie:
  • kolejna odsłona serii gier RPG akcji od studia BioWare;
  • ukaże się w Europie 23 marca bieżącego roku;
  • gra nie doczeka się przepustki sezonowej;
  • wersja na PS4 działać ma w rozdzielczości 1080p, a na XOne w 900p przy 30 klatkach na sekundę.

Kolejną wartą wzmianki nowinką jest informacja o kwestiach technicznych produkcji. Flynn wypowiedział się o rozdzielczości, w jakiej będą działać poszczególne wersje gry Mass Effect: Andromeda i większego zaskoczenia nie ma. Podobnie jak wiele innych tytułów, nowe dzieło studia BioWare wyciągnie 1080p na konsoli PlayStation 4 i 900p na Xboksie One. W obu przypadkach mowa jest o 30 klatkach na sekundę. Natomiast jeżeli chodzi o wydanie na PC-ty, nie będzie żadnej blokady animacji.

Mass Effect: Andromeda ukaże się w Europie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 23 marca bieżącego roku.

Mass Effect: Andromeda to kolejna odsłona cyklu Mass Effect. Tym razem jej akcja rozgrywać będzie się galaktyce Andromedy, gdzie przed setkami lat została wysłana ekspedycja mająca na celu znalezienie nowego domu dla ludzi i nie tylko. Gracze wcielą się w Sarę albo Scotta Rydera i wezmą udział w kolejnej epickiej przygodzie.