Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2017, 12:01

autor: Góral

Injustice 2 ukaże się 16 maja

Ed Boon, szef NetherRealm Studios, ujawnił datę amerykańskiej premiery gry Injustice 2. Produkcja ukaże się w Stanach Zjednoczonych 16 maja na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje według których bijatyka Injustice 2 miałaby ukazać się 28 marca bieżącego roku. Szef NetherRealm Studios, Ed Boon, szybko zdementował te plotki i na swoim profilu na Twitterze zamieścił zdjęcie z prawdziwym terminem premiery. Nowa bijatyka zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 16 maja. Data ta dotyczy amerykańskiego rynku, ale europejscy gracze raczej nie będą musieli zbyt długo czekać i tytuł trafi do nas najpewniej kilka dni później. Przypominamy jeszcze, że Injustice 2 zostało zapowiedziane w czerwcu 2016 roku wyłącznie w wersji na urządzenia Sony i Microsoftu. O edycji PC-towej na razie nic nie wiadomo.

Injustice 2 ukaże się 16 maja - ilustracja #1
Injustice 2 w skrócie:
  • nowa bijatyka od studia NetherRealm;
  • ukaże się 16 maja bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych;
  • gra dostępna będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Injustice 2 będzie drugą odsłoną serii zapoczątkowanej w 2013 roku grą o tytule Injustice: Gods Among Us. Jest to cykl bijatyk podobnych do ostatnich odsłon Mortal Kombat, w którym występują bohaterowie znani z uniwersum DC. Gracze mogą więc walczyć Batmanem, Supermanem, Supergirl, Aquamanem czy też Flashem.

Wśród największych nowości, jakich doczekamy się w dwójce, na pierwszy plan wysuwa się system modyfikowania postaci. Podczas kolejnych walk będziemy wchodzić w posiadanie nowych elementów wyposażenia, dzięki którym nie tylko zmienimy wygląd herosa, ale także wpłyniemy na jego zdolności.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Injustice 2

Injustice 2