Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2017, 12:01

autor: Góral

Injustice 2 ukaże się 16 maja

Ed Boon, szef NetherRealm Studios, ujawnił datę amerykańskiej premiery gry Injustice 2. Produkcja ukaże się w Stanach Zjednoczonych 16 maja na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje według których bijatyka Injustice 2 miałaby ukazać się 28 marca bieżącego roku. Szef NetherRealm Studios, Ed Boon, szybko zdementował te plotki i na swoim profilu na Twitterze zamieścił zdjęcie z prawdziwym terminem premiery. Nowa bijatyka zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 16 maja. Data ta dotyczy amerykańskiego rynku, ale europejscy gracze raczej nie będą musieli zbyt długo czekać i tytuł trafi do nas najpewniej kilka dni później. Przypominamy jeszcze, że Injustice 2 zostało zapowiedziane w czerwcu 2016 roku wyłącznie w wersji na urządzenia Sony i Microsoftu. O edycji PC-towej na razie nic nie wiadomo.

Injustice 2 ukaże się 16 maja - ilustracja #1
Injustice 2 w skrócie:
  • nowa bijatyka od studia NetherRealm;
  • ukaże się 16 maja bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych;
  • gra dostępna będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Injustice 2 będzie drugą odsłoną serii zapoczątkowanej w 2013 roku grą o tytule Injustice: Gods Among Us. Jest to cykl bijatyk podobnych do ostatnich odsłon Mortal Kombat, w którym występują bohaterowie znani z uniwersum DC. Gracze mogą więc walczyć Batmanem, Supermanem, Supergirl, Aquamanem czy też Flashem.

Wśród największych nowości, jakich doczekamy się w dwójce, na pierwszy plan wysuwa się system modyfikowania postaci. Podczas kolejnych walk będziemy wchodzić w posiadanie nowych elementów wyposażenia, dzięki którym nie tylko zmienimy wygląd herosa, ale także wpłyniemy na jego zdolności.