Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2017, 08:20

autor: Góral

Mass Effect: Andromeda z konkretną datą premiery [AKTUALIZACJA: jest gameplay trailer]

Studio BioWare ujawniło datę premiery wyczekiwanej gry Mass Effect: Andromeda. Produkcja ukaże się w Europie 23 marca bieżącego roku i dostępna będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC-tach.

Aktualizacja

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, podczas panelu firmy Nvidia na targach CES 2017 zaprezentowano nowy zwiastun gry Mass Effect: Andromeda z fragmentami rozgrywki. Nie jest on zbyt długi, bo trwa nieco ponad dwie minuty, ale pokazano na nim automatyczny rozwój postaci, drzewko rozwoju technologii oraz użycie jednej z nich w walce i właściwie niewiele więcej.

Oryginalna wiadomość

Wczoraj pojawiły się niepotwierdzone informacje głoszące, że Mass Effect: Andromeda ukaże się 31 marca bieżącego roku. Nie jest to prawdą, gdyż studio BioWare poinformowało, że projekt pojawi się w Europie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach w czwartek 23 marca 2017 roku – gracze z Ameryki Północnej położą na produkcji dłonie dwa dni wcześniej. W opublikowanym komunikacie stwierdzono, że termin udało się już ustalić m.in. dzięki pozytywnym opiniom pracowników studia, którzy podczas przerwy świątecznej mogli bawić się w swoich domach tak zwaną „wersją świąteczną” tytułu. Krótko pisząc, deweloperzy są pewni, że wyrobią się z wszystkimi pracami do marca, więc trzymamy kciuki, by nie napotkali na żadne większe komplikacje.

Mass Effect: Andromeda z konkretną datą premiery [AKTUALIZACJA: jest gameplay] - ilustracja #3

„Pasja, jaką darzycie naszą serię, stale dodaje nam sił. Już za kilka miesięcy przekażemy wam pierwszą od pięciu lat nową przygodę spod znaku Mass Effecta: bogatszą, głębszą i gotową do odkrycia. Jesteśmy podekscytowani tym, jak daleko doprowadziliśmy tę serię i mamy nadzieję, że uznacie, iż warto było czekać na jej najnowszą odsłonę” – napisano w komunikacie.

Przy okazji warto też wspomnieć, że w ciągu kilku najbliższych godzin pojawi się nowy materiał z rozgrywką. Zostanie on pokazany podczas konferencji firmy Nvidia, która rozpocznie się jutro o godzinie 3:30 czasu polskiego. Jeżeli zamierzacie śledzić ją na żywo, to stream z wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.