Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2017, 09:33

autor: Góral

Diablo III - nowe informacje o aktualizacji 2.4.3: Ciemności nad Tristram [news zaktualizowany]

Diablo III wkrótce doczeka się aktualizacji 2.4.3: Ciemności nad Tristram, wprowadzającej do gry nową lokację z lochami i przeciwnikami z pierwszej części serii. Studio Blizzard Entertainment zdradziło kilka dodatkowych informacji na jej temat oraz zaprezentowało fragmenty rozgrywki.

Aktualizacja

Aktualizacja 2.4.3: Ciemności nad Tristram zadebiutowała w amerykańskim regionie i jak donoszą fani, jest już także dostępna w Europie. Patch przeznaczony jest dla użytkowników komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Rozpiskę wszystkich nowości znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Oryginalna wiadomość

Studio Blizzard Entertainment wyjawiło garść nowych informacji związanych z zapowiedzianą na BlizzConie 2016 aktualizacją 2.4.3 do gry Diablo III. Jak zapewne dobrze wiecie, jej główną atrakcją ma być powrót do czasów pierwszej odsłony serii, gdyż wprowadzi ona do zabawy limitowane czasowo wydarzenie, w którym zwiedzimy szesnaście lochów oraz zmierzymy się z czterema bossami z jedynki. Zabawa będzie dostępna do końca stycznia, przy czym nie podano jeszcze dokładnego startu eventu, ograniczając się tylko do stwierdzenia „Aktualizacja 2.4.3. zbliża się wielkimi krokami”.

Oprócz nowych lokacji i przeciwników, aktualizacja 2.4.3: Ciemności nad Tristram wprowadzi specjalnie stylizowaną oprawę wideo stworzoną dzięki technologii RetroVision. Pisząc w skrócie, ten swoisty mini remake Diablo działać będzie na silniku Diablo III, ale przypominać będzie na starą produkcję, z rozpikselowaną grafiką itd. By dostać się do nowego-starego świata, trzeba będzie udać się do Starego Tristram, gdzie pojawi się specjalny portal.

Diablo III - aktualizacja 2.4.3:
  • duży patch wprowadzający tymczasowe wydarzenie – miniremake Diablo;
  • wprowadzi zmiany w przedmiotach legendarnych, zestawach klasowych oraz w Głębokich Szczelinach;
  • pojawią się mniejsze zmiany w rozgrywce.

Oprócz tego patch wprowadzi zmiany w wybranych przedmiotach legendarnych i zestawach klasowych oraz w Głębokich Szczelinach. W ostatnim przypadku mowa np. o równomiernie rozmieszczonych przeciwnikach, dodatkowej możliwości ulepszenia legendarnego klejnotu czy też obszarach, które ulegną większemu zróżnicowaniu.

Ponadto nie zabraknie poprawek błędów oraz kilku mniejszych zmian, np. możliwości zabijania w powietrzu skaczących na nas przeciwników czy też nowego afiksu – Moloch. Według deweloperów, posiadające go stwory są wolne i bardziej podatne na obrażenia od swoich kolegów, ale za to są niewrażliwe na wszystkie efekty ograniczające kontrolę.

Aktualizacja 2.4.3 - Ciemności nad Tristram to nie tylko nowe-stare lochy i bossowie, ale także rozpikselowana grafika. - Diablo III - nowe informacje o aktualizacji 2.4.3: Ciemności nad Tristram [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-01-05
Aktualizacja 2.4.3 - Ciemności nad Tristram to nie tylko nowe-stare lochy i bossowie, ale także rozpikselowana grafika.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.