Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2019, 15:20

autor: AlexB

Marvel's Spider-Man z edycją gry roku i gameplay z The Last of Us: Part 2 na GME 2019 - wieści

Dziś piszemy o debiucie Spider-Mana w edycji gry roku oraz nowych fragmentach rozgrywki z The Last of Us: Part II, które pokazano podczas konferencji GME 2019 (a które wkrótce mają zostać zaprezentowane również szerszej publiczności). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera Marvel's Spider-Man – edycji gry roku

Spider-Man na PS4 doczekał się edycji gry roku. - Marvel's Spider-Man z edycją gry roku i gameplay z The Last of Us: Part 2 na GME 2019 - wieści - wiadomość - 2019-08-29
Spider-Man na PS4 doczekał się edycji gry roku.

Jeśli posiadacie konsolę PlayStation 4 i jeszcze nie zapoznaliście się z ubiegłorocznym Spider-Manem od studia Insomniac, to właśnie nadarzyła się doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Światło dzienne ujrzała bowiem edycja gry roku tego tytułu. W PlayStation Store została ona wyceniona na 209 złotych. W jej skład, prócz samej gry, wchodzą rozszerzenia tworzące pakiet Miasto, które nie śpi - The Heist, Turf Wars oraz Silver Lining.

Przypominamy, że w przyszłym tygodniu Spider-Man na PlayStation 4 będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Tytuł okazał się sukcesem zarówno artystycznym, jak i komercyjnym. Do 28 lipca bieżącego roku rozszedł się on na całym świecie w 13 milionach egzemplarzy.

Nowe fragmenty rozgrywki z The Last of Us: Part II na konferencji GME 2019

Uczestnicy konferencji GME 2019 organizowanej przez sieć sklepów GameStop byli świadkami kilku interesujących prezentacji. Prócz remasterów klasycznych platformówek z lat 90. na podstawie kreskówek Disneya - Aladdin i The Lion King – mogli oni również zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z The Last of Us: Part II. Niestety nie pojawiło się żadne nagranie, zatem musimy bazować na pisemnych relacjach. Całość była ponoć dość krótka i skupiała się na skradaniu oraz wykorzystywaniu Klikaczy na swoją korzyść.

Gameplay z The Last of Us: Part II pokazywany podczas konferencji GME 2019 ma zostać udostępniony szerszej publiczności „wkrótce”. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie. Najbardziej prawdopodobne wydają się dwa terminy – 26 września, czyli tzw. Outbreak Day (dzień, w którym w świecie dzieła Naughty Dog epidemia grzyba infekującego mózg osiągnęła swój punkty krytyczny) oraz okres między 30 października a 3 listopada, kiedy to odbędzie się impreza Paris Games Week.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. XO
 2. Survivor GameZ
 3. Mega Man Zero/ZX Legacy Collection
 4. Wanderlust: Travel Stories
 5. Tale of Ronin
 6. Stela
 7. Starship Commander
 8. Farming Simulator 19: Platinum Expansion
 9. Football Manager 2020
 10. Giraffe and Annika
 11. Zombieland: Double Tap - Road Trip

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Boreal Blade trailer