Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONESwitch
Okładka Zombieland: Double Tap - Road Trip (PC)

Zombieland: Double Tap - Road Trip

Postapokaliptyczna strzelanka, w której kamerę umieszczono wysoko nad głową bohatera (w rzucie izometrycznym). Zabawa w Zombieland: Double Tap - Road Trip sprowadza się do walki z hordami zombie, toczonej samotnie lub w trybie kooperacyjnym dla czterech osób.

Akcji | zombie | postapokalipsa | widok izometryczny | filmy | na 2 osoby | indie | kooperacja | strzelanki | podzielony/wspólny ekran

Okładka Zombieland: Double Tap - Road Trip (PC)

data premiery gry:

15paź2019

PC PS4 XONE Switch

Zombieland: Double Tap - Road Trip to strzelanka z widokiem z lotu ptaka, bazująca na filmowej licencji. Produkcję opracowało studio High Voltage Software, czyli zespół mający w dorobku m.in. udaną serię Hunter: The Reckoning.

Fabuła

Pomimo tytułu, gra nie bazuje na fabule filmu Zombieland 2: kulki w łeb (ang. Zombieland: Double Tap). Zamiast tego akcja Road Trip rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej części kinowego cyklu

Gra opowiada o przygodach znanej ze srebrnego ekranu grupy bohaterów, którzy udają się w podróż przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone, zniszczone przez wybuch epidemii zombie.

Mechanika

Zombieland: Double Tap - Road Trip to strzelanką, w której wydarzenia obserwujemy z lotu ptaka. Gra wygląda nowocześnie, ale pod względem rozgrywki odwołuje się do klasycznych produkcji tego typu. Zabawa polega więc głównie na walce z hordami potworów i gromadzeniu coraz lepszego uzbrojenia.

Do wyboru są cztery postacie znane z filmu. Każda z nich posiada unikalne cechy oraz ekwipunek. W trakcie zabawy możemy rozwijać bohatera i zmieniać jego wyposażenie. Podczas rozgrywki musimy przedrzeć się przez osiemnaście różnorodnych poziomów.

Tryby gry.

Gra pozwala na zabawę samotnie lub w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie czterech osób. W tym pierwszym przypadku pozostałych członków drużyny zastępuje sztuczna inteligencja. SI uzupełnia również grupę w rozgrywkach wieloosobowych, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Kwestie techniczne

Zombieland: Double Tap oferuje prostą, ale miłą dla oka trójwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w lekko kreskówkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Cena gry w dniu premiery: 142,99 PLN

Gry podobne do Zombieland: Double Tap - Road Trip

Klasyfikacja PEGI Zombieland: Double Tap - Road Trip

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Zombieland: Double Tap - Road Trip

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i7-4770 3.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i7-950 3.06 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7 64-bit

Zapowiedziano strzelankę Zombieland: Double Tap - Road Trip
Zapowiedziano strzelankę Zombieland: Double Tap - Road Trip

wiadomość31 lipca 2019

Zespół High Voltage Software i firma GameMill Entertainment zapowiedziały Zombieland: Double Tap – Road Trip, czyli strzelankę bazującą na licencji filmowej serii.

PC
PS4
XONE
Switch