Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 listopada 2018, 14:30

autor: AlexB

Made in Poland - wielka promocja na polskie gry na GOG.com

Wystartowała promocja Made in Poland na platformie GOG.com. Przez najbliższy tydzień będzie można zakupić ponad 90 gier wyprodukowanych w naszym kraju ze zniżkami dochodzącymi do 90%. Ponadto kilka produkcji uzupełniono o polskie wersje językowe.

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe święto – 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji, jak zresztą co roku na 11 listopada, cyfrowa platforma GOG.com przygotowała w swoim sklepie wielką wyprzedaż o nazwie Made in Poland. Przez najbliższy tydzień (tj. do 12 listopada do godziny 23:59) będzie można zakupić ponad 90 gier stworzonych w naszym kraju ze zniżkami sięgającymi aż 90%. Wśród przecenionych tytułów znalazły się Hard West, Beat Cop, Frostpunk, strzelanka NecroVision wraz z dodatkiem, Darkwood, Dying Light, niedawne My Memory of Us, Observer czy Layers of Fear. Rzecz jasna nie zabrakło również rabatów na wszystkie odsłony cyklu Wiedźmin.

 1. Promocja Made in Poland na GOG.com
Promocja Made in Poland będzie trwała przez tydzień. - Made in Poland - wielka promocja na polskie gry na GOG.com - wiadomość - 2018-11-05
Promocja Made in Poland będzie trwała przez tydzień.

Poniżej znajdziecie subiektywną listę najlepszych ofert dostępnych w ramach promocji Made in Poland. Pamiętajcie, że wszystkie produkcje zakupione na platformie GOG.com nie posiadają zabezpieczeń DRM.

Wybrane przecenione tytuły

 1. Wiedźmin – Edycja Rozszerzona – 4,49 zł
 2. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona – 5,89 zł
 3. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – 59,99 zł
 4. Hard West – 12,79 zł
 5. Zaginięcie Ethana Cartera – 9,59 zł
 6. My Memory of Us – 48,09 zł
 7. Beat Cop – 14,99 zł
 8. Frostpunk – 80,19 zł
 9. Darkwood – 29,89 zł
 10. Observer – 53,99 zł
 11. Dying Light: The Following – Enhanced Edition – 70,19 zł
 12. Superhot – 14,99 zł
 13. Ruiner – 34,19 zł

To jeszcze nie wszystko. Narodowe Święto Niepodległości okazało się również doskonałą okazją do ogłoszenia przez przedstawicieli GOG.com uzupełnień w bazie gier. W ofercie platformy znalazły się dwie gry stworzone przez rodzime studia – Call of Juarez, czyli pierwsza odsłona popularnego kowbojskiego cyku od studia Techland, oraz inspirowane serią Souls Lords of the Fallen. Obie produkcje zostały objęte promocją Made in Poland i można je zakupić po obniżonej cenie. Ponadto polskich wersji językowych doczekały się Painkiller, Broken Sword: Anioł Śmierci, Lionheart: Legacy of the Crusader oraz The Longest Journey z niezapomnianą Edytą Olszówką użyczającą swojego głosu April Ryan.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że do końca dnia trwa na GOG.com promocja halloweenowa. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie tutaj.