Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 5 listopada 2018, 14:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries

For Honor doczekało się pierwszej dużej aktualizacji z bohaterami rodem z Chin. Pora sprawdzić jak nowe postacie poradzą sobie w turnieju Friendly Fire. Zapisz się do zawodów już teraz.

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #1

Z okazji wydania pierwszego dużego rozszerzenie do gry For Honor zatytułowanego Marching Fire, zapraszamy was do udziału w kolejnym turnieju Friendly Fire. Zapisy startują już teraz, natomiast sam turniej w piątek 9 listopada o godz. 18:00.

Gramy w trybie 1v1 na platformie PC, a każdy mecz rozgrywany będzie do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finał gdzie gramy do dwóch zwycięstw. Mecze od ćwierćfinałów komentował będzie dla was Paweł „Cruiser” Klimesz.

Na finalistów czekają myszki SteelSeries, a każdy z uczestników otrzyma dodatkowo punkty do drugiego sezonu Friendly Fire. Do turnieju zapisać można się przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Zasady i terminy

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #2

Reguły turnieju

1. Turniej rozgrywany będzie w trybie 1v1 na platformie PC.

2. Maksymalna liczba uczestników wynosi 64 graczy.

3. Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.

4. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 8 listopada do godz. 22:00.

5. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 9 listopada od godz. 7:00 do 16:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

6. Turniej startuje o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:30.

7. Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 5 listopada
  • Koniec rejestracji: 8 listopada 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 8 listopada 22:00
  • Etap Check-in: 9 listopada od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 9 listopada, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:30)

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #3

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #4

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #5

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #6

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #7

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Poprowadź chińskich wojowników i wygraj myszkę SteelSeries - ilustracja #8

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).