Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2016, 09:21

Kwietniowa oferta PlayStation Plus - Zombi, I Am Alive, Dead Star i inne

Wiemy już, jakie gry trafią w kwietniu do subskrybentów usługi PlayStation Plus. Wśród udostępnionych tytułów na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita znalazły się produkcje takie jak Zombi, I Am Alive oraz Dead Star.

Znamy pełną listę produkcji, w które w kwietniu zagrają subskrybenci PlayStation Plus. - Kwietniowa oferta PlayStation Plus - Zombi, I Am Alive, Dead Star i inne - wiadomość - 2016-03-31
Znamy pełną listę produkcji, w które w kwietniu zagrają subskrybenci PlayStation Plus.

Sony ujawniło za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation najnowszy zestaw gier, który trafi do subskrybentów usługi PlayStation Plus. 5 kwietnia udostępnionych zostanie tradycyjnie sześć tytułów: po dwa na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Na pierwszej z tych platform zagramy w Zombi – ubiegłoroczną konwersję produkcji z 2012 roku na Wii U, w której mierzymy się z żywymi trupami na ulicach Londynu – oraz Dead Star, czyli połączenie kosmicznej, drużynowej strzelanki z elementami RPG oraz dużym naciskiem na rozgrywkę sieciową. Posiadacze PlayStation 3 otrzymają natomiast Savage Moon, futurystyczną strategię czasu rzeczywistego, oraz I Am Alive, przygodówkę osadzoną w zniszczonym przez kataklizm mieście. Jeśli zaś jesteście miłośnikami grania na urządzeniach przenośnych, na Vitę udostępnione zostanie A Virus Named TOM oraz Shutshimi.

Kwietniowa oferta PlayStation Plus:

 1. Zombi (PS4)
 2. Dead Star (PS4)
 3. I Am Alive (PS3)
 4. Savage Moon (PS3)
 5. A Virus Named Tom (PS Vita)
 6. Shutshimi (PS Vita)
Zombi na PlayStation 4 nie zostało przyjęte tak ciepło, jak na Wii U, ale i tak zebrało przyzwoite oceny. - Kwietniowa oferta PlayStation Plus - Zombi, I Am Alive, Dead Star i inne - wiadomość - 2016-03-31
Zombi na PlayStation 4 nie zostało przyjęte tak ciepło, jak na Wii U, ale i tak zebrało przyzwoite oceny.

Gry, które 5 kwietnia zostaną wycofane z usługi PS Plus:

 1. Broforce (PS4)
 2. Galak-Z (PS4)
 3. Super Stardust HD (PS3)
 4. The Last Guy (PS3)
 5. Flame Over (PS Vita)
 6. Reality Fighters (PS Vita)

Przypomnijmy przy okazji, że w PlayStation Store trwa obecnie wielkanocna wyprzedaż, która zakończy się 6 kwietnia. Oferta cały czas się zmienia – na tę chwilę możecie m.in. kupić grę Batman: Arkham Knight o ponad 20 złotych taniej lub zapłacić o 10% mniej za takie hity jak Bloodborne, Śródziemie: Cień Mordoru czy Mortal Kombat X.

 1. Oficjalna strona internetowa usługi PlayStation Plus
 2. Darmowe gry w usługach PlayStation Plus i Xbox Live – kto robi to lepiej?