Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2011, 13:20

autor: Soviet

Kooperacja w Warhammer 40,000: Space Marine dostępna miesiąc po premierze

Fani Warhammer 40,000 Space Marine jednak doczekają się możliwości gry w kooperacji. Tryb ten zostanie udostępniony za darmo miesiąc po wrześniowej premierze produkcji.

Firma Relic Entertainment, twórca Warhammer 40,000: Space Marine, ogłosiła dzisiaj oficjalnie, że w jej najnowszym tytule umieszczonym w świecie Warhammera gracze dostaną możliwość zabawy w kooperacji. Nowy tryb rozgrywki, nazwany Exterminatus, zostanie udostępniony za darmo w październiku, miesiąc po premierze. Potwierdzono tym samym nieoficjalne doniesienia z początku sierpnia.

W trybie tym dostępne będą dwie mapy: Assault on Hab Center Andreas oraz Escape From Kalkys Facility. W obu tych scenariuszach celem będzie jak najdłuższe przeżycie. Oddział czterech współpracujących Marines atakować będą coraz groźniejsze fale przeciwników. W celu ich eksterminacji skorzystamy z wszystkich dostępnych broni oraz trzech klas postaci: Tactical Marine, Devastator oraz Assault Marine. Postępy w grze będą na bieżąco punktowane i prezentowane w globalnym rankingu. Zdobyte w tym trybie doświadczenie wykorzystane zostanie także w „klasycznym” trybie wieloosobowym.

Kooperacja w Warhammer 40,000: Space Marine dostępna miesiąc po premierze - ilustracja #1

Wiadomość ta nie jest zaskoczeniem. Po zamieszaniu z początku sierpnia, mało kto spodziewał się, że dodatkowy tryb rozgrywki trafi do gry na czas premiery, którą wyznaczono na 6 września. W naszym kraju trzy dni później grę wyda CD Projekt.