Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2011, 14:00

autor: Sarge

Impreza z okazji premiery gry Warhammer 40,000: Space Marine. Wygraj 5 wejściówek!

Z okazji premiery gry Warhammer 40,000: Space Marine, firma CD Projekt zorganizuje 9 września specjalną imprezę dla fanów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 w warszawskim Multikinie na Ursynowie.

Z okazji premiery gry Warhammer 40,000: Space Marine, firma CD Projekt zorganizuje 9 września specjalną imprezę dla fanów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 w warszawskim Multikinie na Ursynowie. Mamy dla Was do rozdania pięć wejściówek.

Całość rozpocznie się od przeprowadzonej przez Games Workshop Polska prezentacji dwóch pokazowych bitew na ogromnych makietach, nauki gry dla początkujących oraz kursu malowania figurek. Następnie Galakta przygotuje pokaz „karcianki” o nazwie Space Hulk: Anioł Śmierci.

Tego typu impreza nie mogłaby się obyć bez możliwości przetestowania premierowego produktu. W związku z tym, polski dystrybutor udostępni ponad 20 stanowisk, na których będzie można sprawdzić Warhammer 40,000: Space Marine w trybie dla jednego i wielu graczy. Z kolei za sprawą firmy LG Electronics Polska zostanie wydzielona sekcja z najnowszymi monitorami 3D, pozwalającymi zagrać w najnowszą produkcję studia Relic Entertainment w pełnym trójwymiarze.

Nie zabraknie mini-turniejów w Warhammer 40,000: Space Marine. Wśród licznych upominków, zapowiedziano też nagrodę główną dla zwycięzcy – replikę miecza łańcuchowego. Finałowy pojedynek zostanie wyświetlony na wielkim, kinowym ekranie. Impreza zakończy się pokazem filmu Ultramarines, którego zwiastun możecie oglądać powyżej. Nie będzie innej okazji na obejrzenie tej produkcji w polskich kinach, więc dla fanów powinna to być niemała gratka.

Plan imprezy

20:00 - Rozpoczęcie pokazów Games Workshop i Galakty oraz udostępnienie stanowisk z konsolami Xbox 360 w lobby kina;

21:00 - Otwarcie sekcji multiplayerowej oraz stanowisk 3D;

22:30 - Otwarcie sali kinowej nr 1;

22:45 - Mecz na dużym ekranie;

23:15 - Losowanie nagród wśród wszystkich uczestników imprezy;

23:30 - Pokaz filmu Ultramarines.

Konkurs!

Specjalnie dla Was mamy do rozdania pięć wejściówek na imprezę, które normalnie trzeba będzie zakupić w cenie 11 zł. Jeśli chcesz wejść w posiadanie stosownego biletu, po prostu napisz w komentarzach, dlaczego to właśnie Ty powinieneś go dostać. Najbardziej kreatywne i ciekawe uzasadnienia zostaną nagrodzone. Czas na udzielanie odpowiedzi macie do zakończenia weekendu.