Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2011, 13:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Konsolowe wersje gry Driver: San Francisco dostępne w Polsce

W Polsce zadebiutowała wczoraj gra Driver: San Francisco. Mieszkańcy naszego kraju otrzymali najnowszą produkcję studia Ubisoft Reflections dzień przed Wielką Brytanią.

W Polsce zadebiutowała wczoraj gra Driver: San Francisco. Mieszkańcy naszego kraju otrzymali najnowszą produkcję studia Ubisoft Reflections dzień przed Wielką Brytanią.

Póki co, tytuł ukazał się jedynie na Xboksie 360 i PlayStation 3. Tworzona jest również wersja pecetowa, ale w zeszłym miesiącu opóźniono jej premierę do 29 września. W naszym kraju Driver: San Francisco został wydany przez rodzimy oddział firmy Ubisoft, który zdecydował się na kinową lokalizację (angielskie głosy, polskie napisy).

Grę możecie zamówić m.in. w Sklepie GRY-OnLine. Edycję na Xboksa 360 i PlayStation 3 znajdziecie tam w cenie 179,90 złotych, podczas gdy posiadacze PC powinni liczyć się z wydatkiem rzędu 109,90 złotych.

Dla niezdecydowanych twórcy przygotowali dwie wersje demonstracyjne. Jedna z nich zawiera trzy misje wchodzące w skład kampanii dla jednego gracza. Druga pozwala zapoznać się z trybem multiplayer. Dema dostępne są na Xbox Live i PlayStation Network – w tej chwili nie wiadomo, czy doczekają się ich pecetowcy. Warto także zapoznać się z nowym filmem z cyklu Gramy!, przygotowanym przez redakcję serwisu tvgry.pl.

Driver: San Francisco to piąta odsłona popularnej serii gangsterskiej, w której wcielamy się w Johna Tannera i za kierownicą samochodu wypełniamy zlecone zadania. Charakterystyczną cechą produkcji jest linia fabularna, według której wszystkie wydarzenia w grze rozgrywają się we śnie znajdującego się w śpiączce głównego bohatera,. Pozwoliło to wprowadzić dość kontrowersyjny system Shift, umożliwiający przesiadanie się „w locie” za kierownicę pobliskich pojazdów, bez konieczności wysiadania z auta.