Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2011, 18:00

autor: Soviet

Wersja demonstracyjna Warhammer 40,000: Space Marine na Xbox Live [news zaktualizowany]

W usłudze Xbox Live udostępniona została wersja demonstracyjna najnowszej gry Relic Entertainment - Warhammer 40,000: Space Marine.

THQ opublikowało wersję demonstracyjną Warhammer 40,000: Space Marine. Zajmujący 1,5 gigabajta plik znajdziemy na usłudze Xbox Live, do jego ściągnięcia potrzebny jest jednak złoty abonament. Jeszcze dzisiaj dostęp do wersji testowej powinni otrzymać użytkownicy Steam, posiadacze PlayStation 3 będą musieli poczekać do jutra.

W uprzywilejowanej sytuacji są gracze, którzy w usłudze Steam złożyli preorder na Warhammer 40,000: Space Marine, a następnie zarejestrowali się na stronie Honour Guard - mogą oni grać w wersję demonstracyjną już od 18 sierpnia. W próbnej wersji wcielamy się w Kapitana Titusa, dowódcę oddziału Ultramarines, wraz z którym rozprawiamy się z dziesiątkami orków i innych tworów Chaosu.

Wersja demonstracyjna Warhammer 40,000: Space Marine na Xbox Live [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Premiera gry w Polsce, na wszystkich wersjach platformowych, odbędzie się 9 września. Wydawcą w naszym kraju jest CD Projekt. Najnowsza produkcja Relic Entertainment dostępna jest również w Sklepie GRY-OnLine.pl. Standardowa wersja PC została tam wyceniona na 99,90 zł, kolekcjonerską edycję kupimy za 149,90 zł. Posiadacze Xboksów 360 zapłacą 179,90 zł lub 349,99 zł, tyle samo co zwolennicy PlayStation 3.

UAKTUALNIENIE: wersja demonstracyjna jest już dostępna dla wszystkich korzystających z usługi Steam.