Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2011, 14:45

autor: Kono

Ulepszona edycja Virtua Fighter 5 zadebiutuje latem przyszłego roku

Firma Sega oznajmiła, że gra Virtua Fighter 5: Final Showdown, będąca ulepszoną wersją piątej części znanego cyklu bijatyk, pojawi się latem 2012 roku.Tytuł będzie dostępny na PlayStation Network i Xbox Live Arcade.

Firma Sega ogłosiła, że powstaje ulepszona wersja gry Virtua Fighter 5, zatytułowana Virtua Fighter 5: Final Showdown. Produkcja pojawi się latem przyszłego roku na Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network.

Zmian i usprawnień, które wprowadzi Final Showdown będzie dosyć sporo. Przede wszystkim, do dobrze znanego grona zawodników z podstawowej wersji dołączyć ma dwóch wojowników. Będą nimi: Jean Kujo oraz Taka-Arashi (znany z Virtua Fighter 3).

W Virtua Fighter 5: Final Showdown otrzymamy też nowy tryb rozgrywki singleplayer oraz pojedynki jeden na jednego w sieci. W usprawnionej edycji pojawią się nowe areny oraz akcesoria dla postaci. Twórcy zapowiedzieli, że przyszłoroczna wersja piątej części Virtua Fightera doczeka się poprawek w balansie wojowników, zmian w mechanice rozgrywki oraz uproszczonego sterowania przygotowanego z myślą o nowych graczach.

Przypominamy, że gra Virtua Fighter 5 na konsolach zadebiutowała w 2007 roku. Tytuł cechował się przyjemną dla oka oprawą graficzną i niezwykle głębokim systemem walki.