Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2011, 15:31

autor: Hed

Konkurs Bulletstorm zakończony - w kategorii PS3 wygrał nasz czytelnik!

Pod koniec stycznia Adrian Chmielarz ze studia People Can Fly zaprosił graczy do konkursu na najwyższy wynik w demie gry Bulletstorm, organizowanym przez Electronic Arts Polska i Liga Cybersport. Z dumą donosimy, że jeden z naszych Czytelników zwyciężył w kategorii PlayStation 3, a drugi uplasował się na piątym miejscu na Xboksie 360.

Pod koniec stycznia Adrian Chmielarz ze studia People Can Fly zaprosił graczy do konkursu na najwyższy wynik w demie gry Bulletstorm, organizowanym przez Electronic Arts Polska i Ligę Cybersport. Z dumą donosimy, że jeden z naszych Czytelników zwyciężył w kategorii PlayStation 3, a drugi uplasował się na piątym miejscu na Xboksie 360.

Najlepszy wynik w demie Bulletstorm na PlayStation 3 osiągnął użytkownik Adi-INSANE, który nabił aż 25875 punktów. Do zwycięstwa w kategorii Xbox 360 wystarczył wynik nieco niższy – 25050 – ale także imponujący. Taki rekord wykręcił RooSterPL.

Zwycięzcy musieli wykazać się niezwykłą sprawnością manualną i pomysłowością w eliminowaniu przeciwników. Dla dwójki triumfatorów organizatorzy konkursu przygotowali po telewizorze 3D. Ponadto, pierwsze 150 osób w każdej z kategorii otrzyma koszulki. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie zabawy.

Konkurs Bulletstorm zakończony - w kategorii PS3 wygrał nasz czytelnik! - ilustracja #1

Podczas ogłaszania startu konkursu obiecaliśmy specjalne nagrody od portalu gry-online.pl, dla dwóch Czytelników, którzy osiągną najlepsze wyniki w każdej z kategorii. Pełne wersje gier Bulletstorm powędrują do użytkowników Adi-INSANE (zdobywca pierwszego miejsca w kategorii PS3) oraz _MaZZeo (zdobywca piątego miejsca w kategorii X360).

Nagrody zostaną wysłane do Was do dwóch tygodni od polskiej premiery gry Bulletstorm, którą zaplanowano na 25 lutego tego roku. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim osobom okupującym szczyty rankingów i zachęcamy do zainteresowania się tą polską produkcją.