Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2011, 10:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w demo Bulletstorma i wygraj nagrody. Pełna wersja dla najlepszych z gry-online.pl

Zagraj w demo Bulletstorma i wygraj cenne nagrody. Pełna wersja nowej gry studia People Can Fly dla najlepszych czytelników naszego serwisu!

Wczoraj w sieciach Xbox LIVE oraz PlayStation Network zadebiutowało demo oczekiwanej polskiej strzelaniny Bulletstorm. Z tej okazji Electronic Arts Polska oraz Liga Cybersport przygotowali konkurs, którego zasady są niezwykle proste. Wystarczy grać w demo i uzyskać jak najwyższy wynik punktowy, koniecznie posłuchajcie rad Adriana Chmielarza na poniższym filmie.

Najlepsi otrzymają nagrody. Do zgarnięcia są 2 telewizory 3DHD Samsung UE40C7000 oraz 300 koszulek Bulletstorm.

Wystarczy wysłać zrzut ekranu lub nagrać film, na którym widać rekord oraz GamerTag lub PSN ID i wysłać na następującego maila - [email protected] Swój wynik można poprawiać do zakończenia konkursu. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie pod adresem http://konkursbulletstorm.pl/

Zagraj w demo Bulletstorma i wygraj nagrody. Pełna wersja dla najlepszych z gry-online.pl - ilustracja #1

Uwaga: Dwóch naszych Czytelników (najlepszy gracz na Xboksie i najlepszy gracz na PlayStation 3) otrzymają po premierze pełną wersję gry Bulletstorm na platformę, na której testowali demo. W mailu do Cybersportu wystarczy podać swoją dokładną ksywkę z gry-online.pl.