Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2010, 18:31

autor: Vercetti

Kolejne szczegóły nt. multi w Assassin's Creed: Brotherhood

Dokładnie przed tygodniem wybraliśmy się do francuskiego Annecy, by przetestować tryb multiplayer Brotherhooda, nowej odsłony serii Assassin’s Creed. O tym, jak gra prezentuje się w akcji, przeczytacie w opublikowanych właśnie wrażeniach z rozgrywki.

Dokładnie przed tygodniem wybraliśmy się do francuskiego Annecy, by przetestować tryb multiplayer Brotherhooda, nowej odsłony serii Assassin’s Creed. O tym, jak gra prezentuje się w akcji, przeczytacie w opublikowanych właśnie wrażeniach z rozgrywki. Poniżej wynotowaliśmy garść najciekawszych faktów, których dowiedzieliśmy się o produkcji Ubisoftu.

Kolejne szczegóły nt. multi w Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #1
  1. W trybie multi dostępnych będzie 8 map, 4 kolejne to przedstawione w nocnej scenerii San Donato, Wenecja, Firenze oraz Rzym.
  2. Wśród 17 dostępnych postaci pojawią się m.in. mnich i prostytutka.
  3. Niektóre postacie będzie można kupować za pośrednictwem usługi Uplay. Pierwszą z nich będzie bohaterka typu hellequin.
  4. Każdy z bohaterów będzie posiadał kilka kolorów ubioru.
  5. Gracze będą mogli gromadzić doświadczenie i awansować maksymalnie na 50 poziom rozwoju. Po osiągnięciu 15 odblokowana zostanie postać kowala, po zaliczeniu 25 – sylwetka złodzieja.
  6. Potyczki – w zależności od trybu – trwać będą od 8 do 10 minut.
  7. Gracze będą mogli obdarzyć postacie 2 z 12 zdolności oraz 2 z 8 perków. Lista umiejętności przedstawia się następująco: disguise, speed boost, smoke bomb, hidden gun, templar vision, morph, firecrackers, throwing knives, charge, decoy, mute oraz poison. Perki z kolei to m.in. blender, fast getaway i silent hunt.
  8. Umiejętności będzie można ulepszać - domyślnie speed boost zapewnia 30% większą prędkość przez 5 sekund, ale należy odczekać minutę na jego ponowne załadowanie. Upgrade pozwoli skrócić czas oczekiwania.
  9. Autorzy przygotowali 75 wyzwań podzielonych na podstawowe, zaawansowane i elitarne.
  10. Tryb multi pozwoli odblokować 10 achievementów.

Więcej informacji oraz wrażenia z gry w Assassin’s Creed: Brotherhood przeczytacie w naszej zapowiedzi.