Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2010, 21:27

autor: Olek

Kolejne pogłoski o Uncharted 3

Seria Uncharted nie powinna skończyć się na Among Thieves, czyli jednej z najlepszych gier ubiegłego roku. O trzeciej odsłonie przygód Nathana Drake'a mówi się od wielu miesięcy. Choć twórcy gry pilnują jej sekretów, nie można tego powiedzieć o aktorach, których głosami mówią główni bohaterowie. Źródłem kolejnych pogłosek na temat Uncharted 3 jest aktorka Emily Rose.

Seria Uncharted nie powinna skończyć się na Among Thieves, czyli jednej z najlepszych gier ubiegłego roku. O trzeciej odsłonie przygód Nathana Drake'a mówi się od wielu miesięcy. Choć twórcy gry pilnują jej sekretów, nie można tego powiedzieć o aktorach, których głosami mówią główni bohaterowie. Źródłem kolejnych pogłosek na temat Uncharted 3 jest aktorka Emily Rose, doskonale znana graczom jako Elena Fisher.

O swoich najnowszych planach gwiazdka poinformowała za pośrednictwem Twittera. W jednym z najświeższych jej wpisów przeczytać można, że promuje ona właśnie oparty na powieści Stephena Kinga Colorado Kid serial Heaven, w którym gra pierwszoplanową rolę. Zaraz potem zajmie się jednak pracą nad Uncharted. Choć informacja podana przez Emily Rose jest bardzo lakoniczna, chyba nikt nie ma wątpliwości, że chodzi o trzecią część znakomitej serii.

Kolejne pogłoski o Uncharted 3 - ilustracja #1

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Elenę Fisher i Emily Rose łączy coś więcej niż barwa głosu.

Tym samym potwierdzają się wcześniejsze doniesienia na temat Uncharted 3. W styczniu Nolan North, który użyczył głosu postaci Nathana Drake'a zdradził, że w planach na ten rok ma nagrania do kolejnej gry z tym bohaterem w roli głównej.

PR-owcy z Sony Computer Entertainment pewnie nie są zachwyceni wylewnością aktorów zaangażowanych w dubbingowanie najnowszej, niezapowiedzianej dotąd odsłony bestsellerowej serii autorstwa studia Naughty Dog, ale dalsze utrzymywanie projektu w tajemnicy chyba nie ma większego sensu. Być może już podczas zbliżających się targów Tokyo Game Show usłyszymy pierwsze oficjalne informacje na temat Uncharted 3.

Kolejne pogłoski o Uncharted 3 - ilustracja #2

Jeżeli wydawca serii Uncharted będzie konsekwentny, to w polskiej wersji językowej trzeciej części przygód Nathana Drake'a ponownie powinniśmy usłyszeć m.in. Jarosława Boberka.

Przypomnijmy, że gra Uncharted 2: Among Thieves uznana została za jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku. Z dziewięcioma zainkasowanymi statuetkami jej twórcy zdominowali tegoroczną galę rozdania nagród Academy of Interactive Arts & Sciences, będących odpowiednikami filmowych Oskarów w branży gier wideo. W ciągu pięciu miesięcy od chwili premiery gra, która ukazała się wyłącznie w wersji na konsole PlayStation 3, sprzedała się w imponującym nakładzie ponad 3,5 mln kopii.

UAKTUALNIENIE: Wygląda na to, że nasze nadzieje na rychłe informacje o Uncharted 3 były płonne. Jak poformował przedstawiciel Sony, wypowiedź Emily Rose dotyczyła tylko dodatku DLC do części drugiej cyklu.