Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2024, 21:00

autor: Maciej Gaffke

Humble Choice na kwiecień 2024 jednak bez AC: Valhalla i Returnal. Wciąż jest to jednak dobra oferta, z Callisto Protocol i Victorią 3 na czele

W kwietniowej paczce Humble Choice znalazło się kilka ciekawych produkcji. Są wśród nich m.in. The Callisto Protocol oraz Victoria 3.

Źródło fot. Paradox Interactive
i

Niestety kwietniowe Humble Choice nie zaoferuje hitów pokroju Assassin’s Creed: Valhalla i Returnal, o których mówił wcześniejszy przeciek. Tym razem doniesienia popularnego informatora o ksywce billbil-kun okazały się niemal całkowitą pomyłką (potwierdziła się tylko jedna gra). Za swój błąd internauta już przeprosił.

W kwietniu 2024 roku Humble Choice zaoferuje łącznie 8 produkcji. Wykupując subskrypcję za ok. 43 zł (9,99 euro), nabędziemy następujące tytuły:

  1. Victoria 3;
  2. The Callisto Protocol;
  3. Humankind: Definitive Edition (zawiera pakiet DLC);
  4. Fashion Police Squad;
  5. Terraformers;
  6. Symphony of War: The Nephilim Saga;
  7. Coromon;
  8. The Excavation of Hob's Barrow.

Kilka z powyższych pozycji wydaje się naprawdę kuszących. Fani strategii na pewno powinni sprawdzić trzecią odsłonę Victorii, rozgrywającą się w czasach kolonialnych XIX wieku. Wielbiciele gier a la Dead Space ucieszą się natomiast z The Callisto Protocol, które jednak zachwyciło o wiele mniej graczy niż remake tego kosmicznego horroru. Oferta obowiązuje do 7 maja do godz. 19:00 polskiego czasu.

Humble Choice kupisz tutaj

Wspomnimy też, że część dochodów z subskrypcji serwis HumbleBundle.com przekaże w tym miesiącu firmie Coral Guardian, która zajmuje się ochroną raf koralowych.

  1. Humble – oficjalna strona

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej