Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2024, 13:34

autor: Kamil Kleszyk

Humble Choice na kwiecień 2024 jeszcze mocniejsze niż to na marzec. Zestawowi 8 gier przewodzą AC: Valhalla i Returnal (plotka)

Dzięki informacjom, do jakich dotarł znany branżowy leaker billbil-kun, poznaliśmy prawdopodobną listę gier, które będą dostępne w ramach Humble Choice w kwietniu.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment / Ubisoft
i

Kwiecień już za pasem, a to oznacza, że zbliża się nowa oferta Humble Choice. Jeśli dostępna jeszcze do końca marca paczka, zawierająca m.in. NiOh 2: The Complete Edition oraz Saints Row, zaostrzyła Wasz apetyt, to nadchodzące zestawienie gier może go jeszcze zwiększyć.

I chociaż oferta na kwiecień nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, dzięki wyciekowi grafiki prezentującej zawartość pakietu (via Dealabs / billbil-kun) ze sporą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, że gwiazdami startującego 2 kwietnia Humble Choice będą Returnal oraz Assassin’s Creed: Valhalla.

Tak prezentuje się pełna lista gier Humble Choice w kwietniu:

  1. Returnal
  2. Assassin’s Creed: Valhalla
  3. Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Champion of Gaia Edition
  4. Noita
  5. Fasion Police Squad
  6. Blacktail
  7. Paquerette Down the Bunburrows
  8. Spirittea

Szczególnie interesująca wydaje się obecność na liście Valhalli. Pomijając już samą kwestię pozytywnych ocen, na wyobraźnię najbardziej działa fakt, że hitowa produkcja Ubisoft na Steamie wyceniona jest na 249,90 zł. Subskrypcja Humble Choice to z kolei miesięczny koszt na poziomie 9,99 euro, czyli około 44 złotych.

Pozostaje mieć nadzieję, że powyższa oferta nie okaże się jedynie prima aprillisowym żartem i faktycznie wymienione tytuły, lub chociaż przeważająca część z nich, trafią do kwietniowej paczki.

  1. Humble – oficjalna strona

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej