Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Saints Row V (PC)

Saints Row V PC

Saints Row 5

Piąta odsłona znanego cyklu gier akcji Saints Row. Produkcja oferuje intensywną akcję i potężną dawkę humoru. Za jej opracowanie odpowiada firma Volition Inc. Wydawcą jest firma Deep Silver.

Akcji | TPP | sandbox | humorystyczne

PC Windows
Okładka Saints Row V (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

data nieogłoszona

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Saints Row V to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodowych gier akcji z otwartym światem. Produkcja oferuje intensywną akcję oraz potężna dawkę absurdalnego humoru, z którego zasłynęła ta seria. Za opracowanie tego tytułu odpowiadają deweloperzy z amerykańskiego studia Volition Inc. (znani przede wszystkim z poprzednich części serii Saints Row, ale też Red Faction: Armageddon, kultowego cyklu symulatorów kosmicznych FreeSpace oraz dość słabo przyjętego Agents of Mayhem). Wydawcą jest firma Deep Silver.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 8.6 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Gry podobne do Saints Row V

Wymagania wiekowe Saints Row V

18+

Saints Row 5 wciąż w produkcji – zapewnia Volition
Saints Row 5 wciąż w produkcji – zapewnia Volition

wiadomość7 kwietnia 2020

Studio Volition postanowiło uspokoić fanów Saints Row i przypomnieć im, że piąta część tej serii wciąż znajduje się w produkcji. Jednocześnie twórcy zwracają uwagę na to, że zapowiedziany wczoraj remaster trzeciej odsłony cyklu będzie dziełem zespołu Sperasoft.

Dead Island 2 jeszcze żyje. Trwają prace nad Saints Row 5
Dead Island 2 jeszcze żyje. Trwają prace nad Saints Row 5

wiadomość18 listopada 2019

Jest szansa, że po kilku latach gracze doczekają się w końcu kontynuacji Dead Island. Mimo że wielu już zwątpiło, to, jak zapewnia wydawca, kolejna odsłona serii zapoczątkowanej przez polskie studio Techland ciągle i żyje ma się dobrze. Uzyskaliśmy też potwierdzenie, że trwają prace nad Saints Row 5, a oficjalnej zapowiedzi tego tytułu możemy spodziewać się w 2020 roku.

Trwają prace nad Saints Row 5
Trwają prace nad Saints Row 5

wiadomość14 sierpnia 2019

Firma THQ Nordic poinformowała, że studio Volition pracuje już nad kolejną odsłoną serii Saints Row. Wydawca zatrudnił również jednego z ojców cyklu TimeSplitters, aby ten pomógł w opracowaniu nowych odsłon tej marki.