Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lutego 2010, 11:10

autor: Jiker

Heavy Rain w promocyjnej cenie!

Heavy Rain jest jedną z tych gier, które w ostatnich tygodniach wzbudzały wśród graczy najwięcej emocji. I nic w tym dziwnego – dzieło studia Quantic Dream, zapowiada się na produkcję niezwykle dopracowaną. Z myślą o wszystkich osobach planujących zakup Heavy Rain Sklep Gry-OnLine oferuje grę w polskiej wersji językowej w bardzo atrakcyjnej cenie.

Heavy Rain jest jedną z tych gier, które w ostatnich tygodniach wzbudzały wśród graczy najwięcej emocji. I nic w tym dziwnego – dzieło studia Quantic Dream, producenta świetnej przygodówki o tytule Fahrenheit, zapowiada się na produkcję niezwykle dopracowaną. Fakt ten potwierdza wersja demo, dostępna od kilku dni z poziomu PlayStation Network. Z myślą o wszystkich osobach planujących zakup Heavy Rain Sklep Gry-OnLine oferuje grę w polskiej wersji językowej w bardzo atrakcyjnej cenie.

Podstawową wersję Heavy Rain możecie aktualnie zamówić w systemie przedpremierowym za równowartość zaledwie 189,90 złotych. Równie interesująco przedstawia się edycja kolekcjonerska gry, w skład której wchodzi m.in. ścieżka dźwiękowa oraz dostęp do dodatkowych poziomów, a całość zamknięta jest w ekskluzywnym opakowaniu. Obecnie obowiązująca cena to zaledwie 209,90 złotych.

Pamiętajcie jednak, że promocja obowiązywać będzie tylko do wyczerpania zapasów magazynowych Sklepu Gry-OnLine. Dotyczy to w szczególności edycji kolekcjonerskiej, więc jeżeli ciągle zastanawiacie się nad tym, czy warto wydać swoje pieniądze na dzieło studia Quantic Dream, to podejmijcie ostateczną decyzję jak najprędzej. Planowana wysyłka zakupionych przez Was egzemplarzy nastąpi 24 lutego (o ile data premier nie ulegnie zmianie).

Heavy Rain w promocyjnej cenie! - ilustracja #1
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Heavy Rain

Heavy Rain