Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2021, 17:00

autor: hexx0

Hades, Skate 3 i sporo innych gier wkrótce w Xbox Game Pass

Poznaliśmy listę gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass w pierwszych tygodniach sierpnia. Szczególną uwagę zwracają Hades i dwie odsłony serii Skate.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w pierwszych tygodniach sierpnia. Tym razem oferta Microsoftu powiększy się m.in. o Hadesa, czyli bardzo udanego „rogalika” traktującego o mitologii greckiej, a także o dwie odsłony serii symulatorów jazdy na deskorolce pod tytułem Skate. Warto również zwrócić uwagę na ciekawe stylistycznie Curse of the Dead Gods. Pełną listę tytułów, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

Xbox Game Pass wkrótce opuszczą:

Z usługi „zielonych” niestety wypadnie wkrótce kilka niezłych tytułów. Jeśli więc nie mieliście dotąd okazji wypróbować GTA 5, Darksiders Genesis czy siódmego „Fajnala”, macie na to jeszcze kilka(naście) dni. Na pocieszenie przypominamy, że 10 sierpnia do EA Play i Xbox Game Pass Ultimate (na konsolach) trafi kilka gier studia CodemastersDiRT 4, DiRT Rally, DiRT Rally 2.0, F1 2020 i GRID. Kolejne pozycje, które będą dostępne w ramach abonamentu Microsoftu, zostaną ujawnione w drugiej połowie sierpnia. Jeśli zastanawiacie się, jakie to mogą być produkcje, polecam Wam zapoznać się z poniższym materiałem.