Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS4XONE
Okładka Train Sim World 2020 (PC)

Train Sim World 2020

Gra symulacyjna pozwalająca nam zasiąść za sterami wybranej lokomotywy i poprowadzić ją przez europejskie i amerykańskie trasy. W Train Sim World 2020 autorzy wprowadzają szereg nowości, na czele z trybem Journey, rozbudowanymi samouczkami oraz niedostępnymi wcześniej liniami.

Symulacje | FPP | pociągi | maszyny i urządzenia

Okładka Train Sim World 2020 (PC)

data premiery gry:

15sie2019

PC PS4 XONE

Train Sim World 2020 jest kontynuacją wydanego w 2017 roku zaawansowanego symulatora kolei. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja została opracowana przez studio Dovetail Games, któremu rozpoznawalność na całym świecie przyniósł cykl Train Simulator.

Mechanika

Obserwując akcję z perspektywy pierwszej osoby (FPP), w Train Sim World 2020 zasiadamy za sterami wybranej lokomotywy i prowadzimy ją przez trasy ulokowane na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, realizując przy tym rozmaite zlecenia.

W grze pojawiają się trzy linie niedostępne we wcześniejszej części serii, czyli Main-Spessart Bahn, Northern Trans-Pennine oraz Long Island Rail Road. Kolejną nowością jest tryb Journey, w którym podczas 24-godzinnych wykonujemy liczne zadania i scenariusze; o tym, jak sobie poradziliśmy w tych ostatnich, informują nas podsumowania wyświetlane po ich ukończeniu. Poza tym znajdziemy tu tak zwane Action Points, czyli punkty przyznawane za punktualność, z kolei nowi w temacie gracze powinni docenić obecność rozbudowanych samouczków wprowadzających w meandry rozgrywki.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika gry Train Sim World 2020 prezentuje wysoką jakość, co jest zasługą umiejętnego wykorzystania technologii Unreal Engine 4. Podobać się mogą przede wszystkim pociągi zaprojektowane z dbałością o detale, jednak uwagę zwraca również szczegółowe otoczenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Train Sim World 2020

odpowiednia dla każdego wieku

PC
PS4
XONE