Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS4PCXONE
Okładka Truck Driver (PS4)

Truck Driver

Wzbogacona o elementy symulacji gra samochodowa, w której zasiadamy za kierownicą ciężarówki i przewozimy rozmaite towary. W zamian za pozyskane w ten sposób pieniądze możemy nie tylko kupować nowe pojazdy, lecz także ulepszać już posiadane.

Symulacje | ekonomiczne | samochodowe | sandbox | ciężarówki | transport

Okładka Truck Driver (PS4)

data premiery gry:

19wrz2019

PS4 XONE

2020

PC

Truck Driver to gra samochodowa z elementami symulacji, w której wcielamy się w kierowcę ciężarówki. Produkcja została opracowana przez zespół Triangle Studios, a na platformę PS4, PC i XONE trafiła nakładem firmy Soedesco.

Mechanika

Truck Driver oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat obejmujący zarówno tereny miejskie, jak i gęsto zalesione plenery. Główny bohater to kierowca na zlecenie, zarabiający na życie, przewożąc rozmaite towary. W ten sposób zdobywa nie tylko pieniądze, lecz także cenne kontakty, stopniowo wzmacniając więzi z lokalną społecznością (którą tworzą postacie o zróżnicowanych osobowościach). W miarę postępów zyskujemy więc dostęp do coraz bardziej intratnych zadań, a środki pozyskane w zamian za ich realizację możemy przeznaczyć na zakup nowych pojazdów oraz zróżnicowanych ulepszeń i modyfikacji do już posiadanych ciężarówek.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa grafika wydanej na platformę PS4, PC i XONE gry Truck Driver prezentuje przyzwoity poziom wykonania, nie odbiegając pod względem jakości od innych przedstawicieli gatunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2,7+ GB

Oczekiwania czytelników: 6,3 / 10 na podstawie 123 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 169,00 PLN

Klasyfikacja PEGI Truck Driver

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Truck Driver

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4570 3.2 GHz / AMD A10, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 270X lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7970 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7

PC
PS4
XONE