Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2020, 11:45

autor: Froozyy

Hades - aktualizacja The Long Winter do hitu Supergiant Games

Udana produkcja studia Supergiant Games doczekała się wczoraj darmowej aktualizacji, obejmującej sporo dodatkowej zawartości. Do gry trafiła m.in. nowa bogini oraz wędka, a także wprowadzono sporo zmian, np. w gameplayu czy przeciwnikach.

Hades: Battle out of Hell doczekał się sporej aktualizacji. - Hades - aktualizacja The Long Winter do hitu Supergiant Games - wiadomość - 2020-01-22
Hades: Battle out of Hell doczekał się sporej aktualizacji.

Hades: Battle out of Hell, czyli roguelike’owy dungeon crawler od studia Supergiant Games, doczekał się wczoraj darmowej aktualizacji The Long Winter, która wprowadziła do gry masę nowej zawartości. Przede wszystkim do produkcji trafiła Demeter, jedna z bogiń olimpijskich, po pokonaniu której gracze uzyskają nowe moce. Co więcej, do ich dyspozycji została oddana m.in. wędka, nowe przedmioty dekoracyjne oraz kolejny aspekt do Wiecznej Włóczni. Oprócz tego gra doczekała się wielu zmian (np. w zakresie gameplayu – poprawiono zachowanie wielu przeciwników i zmodyfikowano działanie niektórych przedmiotów), z którymi możecie dokładnie zapoznać się pod tym adresem.

Hades: Battle out of Hell zadebiutował 8 grudnia 2018 roku na platformie Epic Games Store i od tamtej pory znajduje się we wczesnym dostępie (który ma się zakończyć w tym roku). Natomiast w grudniu zeszłego roku produkcja trafiła również na Steama. Tytuł bardzo spodobał się użytkownikom tej platformy – aż 98% z nich oceniło go pozytywnie. To niewątpliwie zasługa tego, że twórcy stale pracują i rozwijają grę poprzez aktualizacje.