Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2017, 11:34

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 19-20 sierpnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji na gry pudełkowe i sprzęt. Tym razem polecamy zajrzeć do Empiku, gdzie kupicie dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w cenie jednej.

W ten weekend obowiązują rozmaite wyprzedaże w różnych sklepach. Np. w Empiku możecie kupić dwie gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki w cenie jednej. W Muve.pl wystartowała wyprzedaż Back to school 2017, a poza tym cały czas nabędziecie produkcje na PC i konsole w sklepach sieci Biedronka. Dodatkowo posiadaczom konsoli Xbox One polecamy Dishonored 2 - Limited Edition, zawierające dodatkowo kod na grę Dishonored: Definitive Edition. Wersję tę kupicie w Empiku za niecałe 120 zł.

W ten weekend Emipk przyszykował promocję na Dishonored 2 - Limited Edition i gry z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 19-20 sierpnia - wiadomość - 2017-08-18
W ten weekend Emipk przyszykował promocję na Dishonored 2 - Limited Edition i gry z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?