Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2017, 11:19

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 grudnia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Star Wars: Battlefront II, Wolfenstein II: The New Colossus, Need for Speed: Payback czy konsolowe Dreamfall Chapters.

Wracamy z kolejnym przeglądem pudełkowych wersji gier wideo oraz konsol. Tym razem u części polskich sprzedawców w miarę tanio możecie zaopatrzyć się w niedawne premiery firmy Electronic Arts – strzelankę Star Wars: Battlefront II (wersja PC już poniżej 100 zł!) oraz grę wyścigową Need for Speed: Payback (również około 100 zł). Poza tym za podobną kwotę znajdziecie na PC-tach Wolfensteina II: The New Colossus. Co do konsol, w ten weekend kusi PlayStation 4 Slim, które w zestawie z grą imprezową To Jesteś Ty! nabędziecie za niecałe 850 zł.

Star Wars: Battlefront II na PC kupicie już za około 100 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 16-17 grudnia - wiadomość - 2017-12-15
Star Wars: Battlefront II na PC kupicie już za około 100 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?