Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 października 2017, 11:57

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 14-15 października

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Agents of Mayhem, Assassin's Creed: The Ezio Collection i Torment: Tides of Numenera.

W kolejnym przeglądzie weekendowych promocji na pudełkowe wersje gier znajdziecie m.in. ciekawą ofertę na PC-tową wersję gry Agents of Mayhem, czyli nową produkcję twórców serii Saints Row. W sieci sklepów RTV Euro AGD możecie ją kupić za niecałe 100 zł. Całkiem nieźle, jak na dwumiesięczną pozycję. Oprócz tego do końca października w Empiku trwa wyprzedaż rozmaitych tytułów na komputery i konsole, a ponadto w kilku sklepach w miarę tanio można nabyć zestaw PlayStation VR + PlayStation Camera V2 + PlayStation VR Worlds.

Agents of Mayhem szybko tanieje. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 14-15 października - wiadomość - 2017-10-13
Agents of Mayhem szybko tanieje.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?