Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2011, 08:41

autor: Hed

Gra o Wieży Babel, nowe wyścigi studia Techland i inne zapowiedzi firmy Ubisoft

Poznaliśmy informacje o kilku nowych grach firmy Ubisoft. Wśród nich znajduje się kolejna produkcja wrocławskiego studia Techland: wyścigi quadów o roboczej nazwie Project Haste. Francuski wydawca planuje też szturm na urządzenia mobilne.

Firma Ubisoft zapowiedziała kilka nowych gier na swojej imprezie Ubisoft’s Digital Days, która odbyła się w San Francisco. Jedną z nich przygotuje studio Techland, znane z Dead Island i Call of Juarez. Producent stworzy wyścigi pojazdów typu ATV (czyli quadów) o roboczej nazwie Project Haste. Tytuł zostanie wydany na Xbox LIVE Arcade i PlayStation Network w 2012 roku.

Informacje o nowej grze Polaków są na razie bardzo ogólne: wiemy, że dostaniemy szybkie wyścigi z możliwością wpływania na wygląd pojazdów oraz wykonywania podniebnych sztuczek. W Project Haste nie zabraknie też rozgrywki wieloosobowej. To nie pierwsze wyścigi studia Techland, które ma na koncie Xpand Rally i nail’d, więc chyba można liczyć na przyjemną produkcję.

Gra o Wieży Babel, nowe wyścigi studia Techland i inne zapowiedzi firmy Ubisoft - ilustracja #1

Kolejną nową propozycją jest Babel Rising, czyli konwersja popularnej gry z urządzeń mobilnych na PlayStation 3 i Xboksa 360. W produkcji wcielamy się w boga, który próbuje przeszkodzić ludziom w zbudowaniu wieży Babel przy użyciu różnych mocy.

Konsolowa wersja Babel Rising skorzysta z kontrolerów ruchu: Kinect i PlayStation Move. Gra zostanie też wzbogacona o grafikę 3D oraz tryby kooperacji i współzawodnictwa. Premiera odbędzie się w 2012 roku na Xbox LIVE Arcade i PlayStation Network.

Gra o Wieży Babel, nowe wyścigi studia Techland i inne zapowiedzi firmy Ubisoft - ilustracja #2

Francuski wydawca nie ogranicza się do konsol Microsoftu i Sony: nowe gry dostaną fani Facebooka oraz urządzeń przenośnych. Firma planuje wypuścić produkcje społecznościowe oparte na podstawie popularnych seriali CSI: Miami, House oraz NCIS.

Na sprzęt z systemem iOS trafią też: nowa odsłona Assassin’s Creed (planszówka Recollection), dwie gry o Kórlikach (Rabbids Go HD, Rabbids Go Phone Again) oraz Prince of Persia Classic (przeróbka klasycznej platformówki).

Podczas imprezy Ubisoft’s Digital Days pokazano także survivalowego I Am Alive oraz strzelankę Shoot Many Robots.

  1. Więcej informacji o najnowszych grach Ubisoftu
Gra o Wieży Babel, nowe wyścigi studia Techland i inne zapowiedzi firmy Ubisoft - ilustracja #3
Gra o Wieży Babel, nowe wyścigi studia Techland i inne zapowiedzi firmy Ubisoft - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mad Riders

Mad Riders