Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2011, 10:23

autor: Hed

Haste – nowa gra studia Techland przypomina nail’d

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące nowych wyścigów studia Techland, znanych do tej pory jako Project Haste. Serwis Eurogamer miał okazję zagrać w grę, która teraz nosi nazwę Haste. Okazuje się, że jest ona bardzo podobna do poprzedniego dzieła dewelopera, czyli nail’d. Haste trafi na PlayStation Network i Xbox LIVE w 2012 roku.

Serwis Eurogamer potwierdził pierwsze informacje o Haste, czyli nowej grze studia Techland, ujawnionej pod koniec października przez firmę Ubisoft jako Project Haste. Produkcja ma zostać wydana w 2012 roku w dystrybucji cyfrowej. Podobno czerpie ona pełnymi garściami z poprzedniej gry wyścigowej wrocławskiego dewelopera – zręcznościowego i zwariowanego nail’d.

W Haste ponownie pokierujemy pojazdami typu ATV (quadami) w zwariowanych, zręcznościowych wyścigach nie mających wiele wspólnego z realizmem. Podczas zabawy nie zabraknie okazji do poskakania i poszybowania w powietrzu oraz wykonywania różnych widowiskowych ewolucji. Gra przejmie też inne cechy nail’d – proste sterowanie oraz mechanikę dopalacza.

Haste – nowa gra studia Techland przypomina nail’d - ilustracja #1

Z doniesień wynika, że Haste to nail’d skrojony do postaci gry dystrybuowanej cyfrowo. Produkcja Techlandu o quadach nie była doskonała, ale trzymała poziom. W tańszej wersji na PlayStation Network i Xbox LIVE może ona zyskać na atrakcyjności. Zastanawia nas jednak to, czy autorzy wprowadzą do niej nowe elementy. W innym przypadku będziemy mogli podpiąć pod Haste naszą recenzję nail’d.

  1. Recenzja nail’d