Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2005, 09:28

autor: Krooliq

From Russia with Love już w sklepach

Korporacja Electronic Arts poinformowała, że dynamiczna gra akcji/TPP, opowiadająca o przygodach popularnego agenta 007 - Jamesa Bonda, czyli produkcja o nazwie From Russia with Love trafiła już do zachodnich sklepów.

Korporacja Electronic Arts poinformowała, że dynamiczna gra akcji/TPP, opowiadająca o przygodach popularnego agenta 007 - Jamesa Bonda, czyli produkcja o nazwie From Russia with Love trafiła już do zachodnich sklepów. Produkt dostępny jest w wersji na konsole PlayStation 2, Xbox, a wersja dedykowana platformie GameCube pojawi się w połowie bieżącego miesiąca. W Polsce natomiast tytuł ten zadebiutuje już 18 listopada.

From Russia with Love już w sklepach - ilustracja #1

 

 

Opisywany produkt w dużej mierze oparto na fabule filmu z 1963 roku (Pozdrowienia z Rosji), aczkolwiek nie brakuje w nim nowych wątków i wydarzeń. Warto zaznaczyć, że jest to pierwsza pozycja z cyklu przygód agenta 007, która przenosi graczy w rzeczywistość klasycznych filmów z Bondem w roli głównej (lata sześćdziesiąte).

Podczas zmagań grający wykonują szereg niezależnych misji, które często przeplatane są nawiązaniami do głównego celu zabawy – poskromienia przestępczego syndykatu o nazwie S.P.E.C.T.R.E. From Russia with Love oferuje wyścigi samochodami z ówczesnych lat, podróże do egzotycznych krajów i spotkania z pięknymi kobietami.

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.