Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2011, 18:00

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

Europejska premiera Warhammer 40,000: Space Marine we wrześniu potwierdzona

Warhammer 40,000: Space Marine, najnowszy TPP umieszczony w realiach świata Warhammer ukaże się w Europie 9 września. Premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się trzy dni wcześniej. Pierwotnie wydawca gry, THQ, celował w sierpniową datę premiery.

Warhammer 40,000: Space Marine, najnowszy TPP umieszczony w realiach świata Warhammer ukaże się w Europie 9 września. W Stanach Zjednoczonych gra zadebiutuje trzy dni wcześniej. Pierwotnie wydawca, THQ, celował w sierpniową datę premiery.

Gra zostanie wydana na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Równolegle z wydaniem podstawowym do sprzedaży trafi edycja kolekcjonerska. Jeszcze w tym miesiącu w usługach dystrybucji cyfrowej Xbox Live i PlayStation Store pojawi się Warhammer 40,000: Kill Team, który może nieco umilić oczekiwanie na "pełnowymiarowy" tytuł od Relic Entertainment. Kill Team pozwoli nam nawet odblokować broń, którą później będziemy mogli przenieść do Space Marine.

Europejska premiera Warhammer 40,000: Space Marine we wrześniu potwierdzona - ilustracja #1

W Space Marine wcielamy się w postać Kapitana Tytusa, należącego do jednego z legionów imperialnych marines. Tym razem będą musieli oni stawić czoła inwazji Orków na jednej z planet Imperium, gdzie opracowywane są najnowsze technologie bojowe. Ten atak to jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Szybko okazuje się, że za wszystkim stoją siły Chaosu. Cechą charakterystyczną gry jest położenie równego nacisku na strzelaniny oraz walkę wręcz.