Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 lipca 2011, 18:30

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Might & Magic: Heroes VI – dodatkowe 2000 kluczy do bety i konkurs

Jeżeli grasz w betę Might & Magic: Heroes VI to mamy dla Ciebie konkurs. Jeżeli jeszcze nie grasz to rozdajemy także 2000 kluczy!

W mijającym tygodniu rozpoczęła się beta Might & Magic: Heroes VI, rozdaliśmy Wam już 5000 kluczy, a dzisiaj, zgodnie z obietnicą, mamy kolejne 2000! Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Might & Magic: Heroes VI – dodatkowe 2000 kluczy do bety i konkurs - ilustracja #1

Rozdajemy kolejne 2000 kluczy!

Żeby wziąć udział w becie Might & Magic: Heroes VI wystarczy udać się pod poniższy adres, zalogować się i wygenerować klucz. Po zdobyciu kodu należy zastosować się do poniższych wskazówek. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail.

Jak rozpocząć grę?

1. Wejść na oficjalną stronę bety.

2. Zalogować się korzystając ze swojego konta w serwisie ubi.com.

3. Wprowadzić kod aktywacyjny.

4. Zaakceptować warunki umowy licencyjnej (należy przewinąć umowę, aby uaktywnił się przycisk Validate my key).

5. Pobrać klienta klikając na przycisk Download.

Uwaga: Posiadacze abonamentów GOLMAX i MayClub mogą pobrać klienta z naszych serwerów FTP.

6. Po uruchomieniu gry należy ponownie zalogować się na swoje konto Ubisoftu i wprowadzić klucz.

Konkurs – napisz zapowiedź, wygraj pełną wersję!

Dla grających w betę przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy napisać zapowiedź, bazującą na własnych wrażeniach z bety (tzw. hands on). Pamiętajcie, że oprócz subiektywnych odczuć musicie przekazać informacje na temat samej gry.

Trzy najlepsze, zdaniem redakcji, teksty nagrodzimy egzemplarzem pełnej wersji gry Might & Magic: Heroes VI, które wyślemy do 14 dni roboczych od polskiej premiery gry (ta planowana jest na wrzesień tego roku). Rozwiązanie konkursu nastąpi 21 lipca 2011, dodatkowo, teksty opublikujemy w naszym dziale Hyde Park. Fundatorem nagród jest firma Ubisoft Polska.

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie poniższe wymagania:

1. Do 11 lipca 2011 przesłać na adres uvi [małpa] gry-online [kropka] pl samodzielnie napisaną zapowiedź gry Might & Magic: Heroes VI w formacie .doc. Temat maila: Konkurs Heroes.

1. Objętość tekstu nie może przekroczyć 7000 znaków ze spacjami. Do zgłoszenia należy dołączyć dwa samodzielnie wykonane screenshoty z bety w formacie .jpg

3. W mailu proszę podać swoją ksywkę z gry-online.pl.