Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2021, 12:55

Do Epic Games Store zmierza ponad 100 niezapowiedzianych gier na wyłączność

Epic Games nie rezygnuje z płacenia za wyłączność gier w swoim sklepie. Przedstawiciel firmy zdradził, że w przygotowaniu jest więcej tytułów ekskluzywnych, niż do tej pory się w nim pojawiło.

W SKRÓCIE:
  1. Do sklepu Epic Games trafi jeszcze dużo gier na wyłączność.
  2. Informację potwierdził przedstawiciel firmy w komunikacie wysłanym serwisowi PC Gamer.

Epic Games Store ma w zanadrzu znacznie więcej tytułów na wyłączność, aniżeli do tej pory się ich pojawiło. Taką informację przekazał serwisowi PC Gamer przedstawiciel sklepu Epic zapytany o strategię i plany rozwoju na nadchodzące miesiące.

Do tej pory, jak wyliczył PC Gamer, w Epic Games Store pojawiło się 115 tytułów dostępnych tylko w tym miejscu. 50 z nich zadebiutowało już na Steamie, więc pozostało 65 gier, których nie kupimy poza sklepem Epica. Dodatkowo niewydanych produkcji, które zostały już zapowiedziane, mamy 21.

Zapowiedziane tytuły na wyłączność EGS

Jeśli więc pójdziemy za słowami pracownika Epic Games, do sklepu zmierza grubo ponad 100 gier, o których jeszcze nie wiemy. Możemy założyć, że część z nich będą stanowiły produkcje firmy Ubisoft, która blisko współpracuje z Epic Games Store.

Podane przez Epic informacje są o tyle ciekawe, że sklep poza rozdawaniem gier za darmo nie może pochwalić się jakimiś oszałamiającymi wynikami finansowymi. Jednak dopóki źródło gotówki w postaci Fortnite’a ma się dobrze, dopóty Epic może sobie pozwolić na taką formę działalności.

  1. Strona internetowa Epic Games Store