Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2011, 09:45

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

EA zapowiedziało pierwszy dodatek do The Sims: Średniowiecze

Firma Electronic Arts zapowiedziała pierwszy dodatek do gry The Sims: Średniowiecze. Rozstrzygniemy w nim spór piratów z bogaczami.

Koncern Electronic Arts zapowiedział pierwszy dodatek do gry The Sims: Średniowiecze. Rozszerzenie zatytułowane Piraci i Bogaci (ang. Pirates And Nobles) pojawi się 2 września i wprowadzi nowe zadania, poszukiwanie skarbów oraz przedmioty urozmaicające zabawę w średniowiecznym królestwie.

EA zapowiedziało pierwszy dodatek do The Sims: Średniowiecze - ilustracja #1

Historia przedstawiona w dodatku rozpoczyna się, gdy w królestwie pojawiają się Piraci z Korsarzynu i Bogaci z Kupczyc. Takie towarzystwo niechybnie zwiastuje pojedynki na miecze, afery miłosne, wielkie przygody oraz liczne tajemnice. Nadrzędnym zadaniem gracza będzie zakończenie wojny między dwiema frakcjami. Dodatkowo, rozszerzenie pozwoli wybrać się na poszukiwanie ukrytych skarbów oraz rozpocząć nowe misje rozwijające przedstawioną historię.

Nowe przedmioty, których będzie ponad 140 urozmaicą zarówno królestwo, jak i wygląd Simów. Wśród obiektów znajdą się m.in. krzesło przesłuchań, sokoły, papugi oraz nowe stroje w stylu pirackim i szlacheckim. Dodatkowo, zostaniemy wyposażeni w odpowiedni sprzęt do poszukiwania skarbów, czyli łopaty oraz mapy.

Dodatek pojawi się w polskiej wersji językowej i wymagać będzie podstawowej wersji The Sims: Średniowiecze. Jeśli złożymy zamówienie wstępne w sklepie Origin za 79 złotych otrzymamy „Zestaw Wyspiarskiego Najeźdźcy” zawierający damskie i męskie ubranie.