Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2011, 10:00

autor: Sarge

Zobacz w akcji trzech bohaterów Call of Juarez: The Cartel

W Call of Juarez: The Cartel wcielimy się w jednego z trzech dostępnych bohaterów. Firma Techland opublikowała właśnie filmy przedstawiające każdego z nich.

Firma Techland wypuściła serię filmów przedstawiających trzech głównych bohaterów gry Call of Juarez: The Cartel. Warto się z nimi zapoznać, aby poznać bliżej te postacie i zobaczyć je w akcji.

Zobacz w akcji trzech bohaterów Call of Juarez: The Cartel - ilustracja #1

Jedną z nich jest Ben McCall – potomek Raya, którym kierowaliśmy w poprzednich odsłonach serii (powyżej możecie oglądać drzewo genealogiczne rodziny McCall). To twardy policjant z Los Angeles, który pracuje według własnych zasad i sam wymierza sprawiedliwość. Jego bezwzględność oraz nieustępliwość powinna odbić się na samej rozgrywce – misje z jego udziałem w większości są pełne strzelanin i nieustannej akcji.

Całą przygodę będziemy mogli przeżyć także jako Eddie Guerra – uzależniony od hazardu funkcjonariusz DEA. Przez swój nałóg popadł w wiele długów, wobec czego jego największą motywacją jest zdobycie jak największej ilości pieniędzy i wydostanie się z kłopotów. W czasie zabawy spotkamy wiele osób, które będą chciały wykorzystać problemy Guerry.

Ostatnią możliwością jest wcielenie się w Kim Evans. To agentka FBI, niegdyś należąca do ulicznego gangu. Obecnie jest w pełni oddana swojej pracy i zdobyła wiele odznaczeń za nienagannie pełnioną służbę, ale czasem odzywają się w niej stare nawyki i bez skrupułów potrafi rozprawić się ze swoimi wrogami. Sporo kłopotów sprawi jej brat, któremu niejednokrotnie będzie musiała pomóc.

Call of Juarez: The Cartel zadebiutuje na europejskim rynku 22 lipca w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Nieco dłużej poczekają posiadacze pecetów, którzy wcielą się w jednego z trzech wymienionych wyżej bohaterów dopiero 26 sierpnia. W zamian dostaną za to bardzo bogatą edycję kolekcjonerską. Grę w naszym kraju wyda jej deweloper – firma Techland, która dostarczy na rodzimy rynek edycję z polskimi napisami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Juarez: The Cartel

Call of Juarez: The Cartel