Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 9 grudnia 2004, 12:51

Dungeon Siege PL Super$eller - premiera

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że w sklepach na terenie całego kraju pojawiła się już bestsellerowa gra RPG - Dungeon Siege, wydana w ramach serii Super$eller.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że w sklepach na terenie całego kraju pojawiła się już bestsellerowa gra RPG - Dungeon Siege, wydana w ramach serii Super$eller (www.superseller.cenega.pl). Po raz pierwszy w historii produkcja firmy Microsoft dostępna jest do wyboru - w polskiej lub angielskiej wersji językowej i rewelacyjnie niskiej cenie - tylko 49,90 złotych.

Poniżej znajdują się przykładowe oceny Dungeon Siege:

„W Dungeon Siege’a gra się wielce przyjemnie”, GRY-OnLine, ocena 9/10

„Bajeczna grafika, bardzo dobra oprawa dźwiękowa i muzyka, a także ogromna grywalność, która zapewnia ponad 40 godzin świetnej rozrywki.” Gry.Interia.pl, ocena 9/10

Dungeon Siege to dynamiczna gra RPG, zawierająca elementy akcji i strategii typu RTS. Wkrocz w przepiękny, trójwymiarowy świat fantasy i stań do walki z tajemniczymi mocami zła, które pojawiły się w królestwie Ehb. Swoją przygodę rozpoczynasz jako pojedynczy, samotny bohater, ale już wkrótce Twoja drużyna może rozrosnąć się do nawet ośmiu śmiałków. Kolejne bitwy, wspaniała fabuła i niepowtarzalny klimat powodują, że Dungeon Siege to jedna z najlepszych gier RPG akcji, jakie kiedykolwiek powstały!