Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2014, 17:59

autor: Adrian Werner

Divinity: Original Sin - wczesna wersja RPG-a studia Larian trafiła do sprzedaży na Steam Early Access

Na usłudze Steam Early Access można już kupić wczesną wersję gry Divinity: Original Sin, czyli oldskulowego turowego RPG autorstwa studia Larian.

Nadszedł wreszcie dzień na który czekało wielu fanów pecetowych RPG-ów. Wczesna wersja gry Divinity: Original Sin trafiła do sprzedaży na usłudze Steam Early Access. Oferuje ona obecnie jedynie pierwszych piętnaście godzin kampanii do rozegrania samotnie lub w trybie kooperacyjnym, ale ma potem być regularnie rozbudowywana o kolejne elementy. Twórcy mają także nadzieję wypuścić wkrótce edytor przygód. Oczywiście, każdy nabywca otrzyma pełną wersję w chwili jej premiery. Warto jednocześnie pamiętać, że udostępniona edycja wciąż jest mocno niedopracowana i tym samym jest raczej propozycją tylko dla największych miłośników gatunku. Zgromadzone w trakcie sprzedaży na Steam Early Access środki posłużą autorom do lepszego dopracowania gry.

Wczesna wersja Divinity: Original Sin wyceniona została na 39,99 euro, czyli w przeliczeniu 166 złotych. Dostępna jest także za 59,99 euro (niecałe 250 zł) tzw. Duo Pack, oferujący dwa egzemplarze gry. Drugi możemy sprezentować innemu użytkownikowi usługi Steam.

Pełna wersja Divinity: Original Sin miała zadebiutować pod koniec lutego, ale biorąc pod uwagę, że dopiero teraz ukazała się edycja testowa spodziewamy się, że gra prawie na pewno zaliczy kilkumiesięczny poślizg. Przypomnijmy, że w planach jest wyłącznie wydanie na pecety.

  1. Divinity: Original Sin na Steam Early Access
  2. Oficjalna strona gry
  3. Graliśmy w Divinity: Grzech pierworodny - oldskulowe RPG w nowoczesnej oprawie