Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2001, 08:01

autor: Solnica

Diablo 2: Znowu problemy z serwerami battle.net

Co prawda nie była to milenijna pluskwa, ale z końcem starego roku i początkiem nowego, ludzie z Blizzarda musieli uporać się z kolejnym problemem związanym z serwerami battle.net i ich ostatnią grą czyli Diablo 2.

Co prawda nie była to milenijna pluskwa, ale z końcem starego roku i początkiem nowego, ludzie z Blizzarda musieli uporać się z kolejnym problemem związanym z serwerami battle.net i ich ostatnią grą czyli Diablo 2. Błąd w oprogramowaniu (związany być może z resetem statystyk na serwerach bądź też z lukami w najnowszym patchu) spowodował że niepowołane osoby zyskały dostęp do kont innych graczy. W wyniku czego niektóre osoby, głównie te z najwyższymi levelami utraciły wszystkie swoje cenne przedmioty, a w przypadku zawodowców niejednokrotnie także życie. Jak zapewnia Blizzard, problem został już usunięty, a dodatkowo 8 stycznia zostanie przeprowadzone „wskrzeszenie” wszystkich hardcorowych postaci które zginęły pomiędzy 19 grudnia a 1 stycznia. Przywrócone zostanie im nie tylko życie ale także doświadczenie i posiadane przedmioty według stanu z 19 grudnia (widocznie nie mieli późniejszej kopii zapasowej :-).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo II

Diablo II