Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 stycznia 2001

Opis magicznych przedmiotów w Baldur's Gate II

Sznur, 30 stycznia 2001, 17:51

Opublikowaliśmy nową część poradnika do Baldur's Gate II: Shadows of Amn opisującą wszystkie ciekawe magiczne przedmioty dostępne w grze. Ich lista jest na tyle obszerna, że została umieszczona jako drugi, po opisie lokacji, poradnik do tej gry. Z tego co wiemy jest to pierwsza kompletna lista przedmiotów do Baldur's Gate II dostępna w Polsce. Dzięki znajomości przedmiotów łatwiej można zdecydować jaką postacią rozpoczniemy grę, a ci którzy już grają lub nawet ukończyli grę mogą sprawdzić jakie przedmioty uszły ich uwagi.

Tomb Raider Movie Trailer

Solnica, 30 stycznia 2001, 16:14

Nie możecie już doczekać się na premierę kinowej wersji przygód sympatycznej pani archeolog z Angeliną Jolie w roli głównej? Jeżeli tak to aby umilić sobie oczekiwanie możecie oglądnąć krótki trailer tego filmu, który pojawił się ostatnio na sieci.

Co nowego w średniowiecznej Japoni?

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 13:37

Duży ruch panuje na oficjalnej stronie znakomitej gry strategicznej SHOGUN TOTAL WAR. Obok informacji na temat zbliżającego się dodatku, którego fabułą będzie inwazja mongolska na Japonię znajdziemy tam również pełne opisy nowych typów jednostek, takich jak koreański włócznik, czy... bombardier miotający prymitywne ładunki prochowe.

Ścieżki Internetu, czyli jak znaleźć optymalny sposób.

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 12:35

Czy zastanawiałeś się nad najlepszym sposobem w jaki mógłbyś się łączyć z Internetem? Sposobem – który będzie stanowił swoisty złoty środek pomiędzy ilością otrzymywanych materiałów i informacji a strumieniem pieniędzy za połączenie wypływających z kieszeni twojej lub twoich rodziców?

Recenzja Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 12:09

Trzecia część popularnego cyklu Heroes of Might & Magic doczekała się już kilku oficjalnych dodatków. Niestety, w porównaniu do Zachodu na rodzimym rynku ukazują się one z dość dużym opóźnieniem. Jednym z ostatnio wydanych jest Heroes of Might & Magic III: Armageddon's Blade. Zapraszam do lektury recenzji poświęconej temu dodatkowi autorstwa Lothara.

Narodziny giganta

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 11:54

Infogrames poinformowało o zakończeniu negocjacji w sprawie zakupu 100% akcji Hasbro Interactive, stanowiącej część Hasbro Incorporated. Transakcja została oficjalnie zatwierdzona przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Infogrames Entertainment w dniu 23 stycznia 2001.

Nowe informacje ze świata Dune

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 11:05

Miłośnicy prozy Franka Herberta z niecierpliwością oczekują na ostateczną wersję Emperor: Battle For Dune, która na powrót przeniesie ich na pustynną Arrakis. Programiści z Westwood w umiejętny sposób starają się podgrzać atmosferę przed premierą m.in. poprzez publikowanie na oficjalnej stronie gry szczegółów na temat nowych typów jednostek.

Zapowiedź Legends of Might and Magic

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 10:11

Gry osadzone w świecie Might&Magic już od wielu lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Jedną z tajemnic sukcesu całych serii wydawanych przez 3DO jest po prostu ich różnorodność. Miłośnicy strategii mają Heroes, zwolennicy klasycznego RPG – już osiem części Might&Magic, natomiast osoby lubiące gry przygodowe ostatnio otrzymały Crusaders of M&M. Programiści bardzo szybko postanowili zapełnić kolejną lukę – przygotowali grę akcji FPP/TPP przeznaczona dla rozgrywek wieloosobowych.

Nowe Sim-y na horyzoncie

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 09:35

Po wydaniu The Sims i dodatku do niej The Sims: Livin' Large (znanego u nas pod tytułem Światowe Życie) Electronics Arts poinformował o planowanych na ten rok kolejnych dwóch nowych tytułach z długiej serii Sim-ów.